Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«The Sound Poets» izziņo akustisko koncertu sērijas turpinājumu decembrī

TVNET
«The Sound Poets» izziņo akustisko koncertu sērijas turpinājumu decembrī
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Uldis Krusts

Grupa «The Sound Poets» izziņojusi turpinājumu pavasarī veiksmīgi aizsāktajai akustisko koncertu sērijai «Joprojām». 2017. gada decembrī apvienība ar pieklusinātiem koncertiem sirsnīgā gaisotnē sniegs vēl 9 koncertus visā Latvijā.

«Joprojām» koncerti izskanēs 1. decembrī Alūksnes Kultūras centrā, 2. decembrī Latgales vēstniecībā «Gors», 3. decembrī koncertzālē «Valmiera», 8. decembrī Talsu Tautas namā, 9. decembrī Gulbenes kultūras centrā, 10. decembrī Smiltenes pilsētas Kultūras centrā, 15. decembrī Liepājā, koncertzālē «Lielais dzintars» un 16. decembrī Bauskas kultūras centrā. Rīgā grupa uzstāsies 5. decembrī atjaunotajā VEF Kultūras pilī.

«Esam priecīgi atkal doties ceļā pie saviem klausītajiem visā Latvijā. Priecīgi, jo atkal satiksimies ar viņiem tik ļoti tuvā un personiskā gaisotnē, lai dalītos mūsu muzikālajos stāstos. Priecīgi, jo atmiņās vēl spilgti saglabājušies emocionālie mirkļi no «Joprojām» pavasara koncertu sērijas, kurā klausītāji mūs lutināja ar savām emocijām, gavilēm, ovācijām, kādai klusai asarai vai vienkārši patiesiem klusuma brīžiem pēc dziesmas pēdējā akorda, lai vēl mirkli uzkavētos tajā īpašajā sajūtā, ko visi kopā spējām uzburt,» stāsta grupas solists Jānis Aišpurs.

Koncertu sērijā «Joprojām» «The Sound Poets» izpilda materiālu no visiem grupas albumiem īpaši aranžētās, akustiskās versijās. Pavasarī ar šo programmu mūziķi apceļoja visu Latviju ar 15 koncertiem, no kuriem lielākā daļa bija izpārdoti, saņemot cildinošas atsauksmes no klausītājiem.

Biļetes uz koncertiem pieejamas «Biļešu paradīzes» kasēs un internetā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu