Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Kinoteātros pirmizrāde animācijas filmai par emodži pasauli

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

Šonedēļ Latvijas kinoteātros sāks izrādīt vienu no intriģējošākajiem šīs vasaras kino projektiem. Animācijas stāsts visai ģimenei «Emodži filma» («The Emoji Movie») ļauj nokļūt mūsdienās tik aktuālajā emodži jeb emocijzīmju zemē, kas, kā izrādās, ir neticami krāšņa un spraigiem notikumiem pilna.

Animācijas stāsts «Emodži filma» atklāj kinoskatītājiem vēl nenojaustu un neredzētu pilsētiņu Tekstopoli, kas slēpjas mūsu katra viedtālrunī un kurā rosās visi populārie emodži. Viņi no sirds gaida, kad kāds telefona lietotājs savai sarakstei izvēlēsies tieši viņu. Tekstopoles iemītniekiem katram ir tikai viena sejas izteiksme, izņemot Džīnu, kurš spēj parādīt dažnedažādas emocijas. Viņš ir noguris no sava neparastuma pilsētiņas iedzīvotāju vidū, tāpēc kopā ar labākajiem draugiem nolemj doties bīstamā ekspedīcijā, lai atrastu īpašu kodu, kas ļautu kļūt līdzīgam pārējiem. Taču drīz vien atklājas, ka draugiem ir jāizpilda daudz atbildīgāks uzdevums. Tikai viņi var izglābt Tekstopoli no bojāejas, jo kāds ir izlēmis to izdzēst no cilvēku viedtālruņiem.

«Emodži filma»
«Emodži filma» Foto: publicitātes

Vēl tiek uzsvērts, ka emocijzīmes daudziem bērniem ļauj vieglāk atklāt apkārtējiem savu noskaņojumu un pārdzīvojumus. Tāpēc vecākiem ir vērts neizturēties vieglprātīgi pret emocijzīmēm, ko sarakstē ar viņiem izmanto pašu bērni. Tās patiesībā var būt precīzs indikators bērna slēptākajiem pārdzīvojumiem.

Bet visiem «Emodži filmas» faniem par prieku grāmatu izdevniecība «Latvijas Mediji» ir izdevusi divas «Emodži filmas» grāmatas latviešu valodā – romāniņu «Emodži filma» un uzlīmju grāmatu «Džoņa episkais ceļojums aplikāciju pasaulē». Filmas un emocijzīmju cienītājiem noderēs arī «Emodži filmas» kalendārs, kuru rotā izteiksmīgākie animācijas stāsta kadri un svētku datumiem īpaši piemeklētas emodži zīmes.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu