Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dikļu pilī notiks jau ceturtais Mūzikas minifestivāls

TVNET
Dikļu pilī notiks jau ceturtais Mūzikas minifestivāls
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

8. jūlijā Dikļu pilī notiks jau ceturtais Mūzikas minifestivāls, kura ideja šogad konceptuāli uzlabota - krāšņais mūzikas notikums papildināts ar gastronomisko baudījumu, par ko rūpēsies divi izcili šefpavāri visas dienas garumā. Ņemot vērā papildinājumus festivāla konceptā, tas šogad pārdēvēts par Sajūtu festivālu, kurā varēs nesteidzīgi baudīt lielisko pašmāju mūziķu sniegumu burvīgajā pils parka atmosfērā, kā arī iegrimt īstā garšas baudījumā.

Dikļu pils Sajūtu festivāls ir pasākums ar īpašu auru, kurā nesteidzīgi baudīt lielisku mūziku burvīgā pils parka atmosfērā. Senatnīgais parks piešķir mūzikai īpašu skanējumu, ko apmeklētāji var izbaudīt, laiski zvilnot pils šūpuļtīklos vai uz līdzpaņemtajiem plediņiem. Pasākumam raksturīga mierīga un viegli apcerīga noskaņa, kas rosina atbrīvoties no ikdienas steigas, pilsētas kņadas un ļauties dzīvās mūzikas un krāšņās vides skaistumam.

Festivāla koncepts paredz ne tikai muzikālu baudījumu, bet arī garšas ceļojumu un performances no izciliem pavāriem visas dienas garumā. Par garšas baudījumu rūpēsies Dikļu pils šefpavārs Jānis Siliņš un Valtera restorāna dibinātājs un šefpavārs Valters Zirdziņš.

Īpaša izklaides programma bērniem sadarbībā ar ZINOO zinātkāres centru visas dienas garumā, lai izkrāsotu dienu arī mazākajiem festivāla apmeklētājiem ar radošām darbnīcām un eksperimentiem.

Dikļu pils mārketinga vadītāja Sanita Rubene: «Šis gads Dikļu pilij ir bijis zīmīgs ar diviem augstiem mūsu restorāna sasniegumiem, tāpēc šā gada festivālā gribējām iekļaut arī garšas baudījumu, kas ir mūsu viena no stiprākajām pusēm. Mēs ceram, ka Dikļu pils Sajūtu festivāls izvērtīsies par skaistu ģimenes svētku tradīciju, tāpēc, šogad plānojot festivāla programmu, centāmies, lai interesanti un saistoši būtu visiem ģimenes locekļiem - gan no muzikālā viedokļa, gan citām izklaides aktivitātēm kā arī sastādot festivālam atbilstošu ēdienkarti.»

Šogad festivālā piedalās bērnu vokālā studija «Knīpas un knauķi», ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis, izcilais Latvijas pianists Vestards Šimkus, mūziķis un komponists Reinis Sējāns, burvīgas balss īpašniece Elza Rozentāle un viena no populārākajām latviešu grupām - «Jumprava».

Festivāla programma

plkst. 16:30 bērnu vokālā studija «Knīpas un Knauķi» ar viesmāksliniekiem

plkst. 18:00 ģitāras virtuozs Kaspars Zemītis

plkst. 19:00 Vestards Šimkus

plkst. 20:15 Reinis Sējāns

plkst. 21:30 Elza Rozentāle

plkst. 22:45 Grupa JUMPRAVA

Mūzikas festivāla biļetes pieejamas Dikļu pilī un «Biļešu paradīzē». Cena 25.00 EUR. Tikai vakara daļai, ieeja no plkst. 20:00, - 15.00 EUR (šīs kategorijas biļetes nopērkamas uz vietas Dikļu pilī). Bērnu (7-12 g.v.) - 10.00 EUR. Bērniem līdz 7 g.v. - bez maksas.

Visa aktuālā informācija Dikļu pils Facebook lapā un diklupils.lv.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu