Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Marhilēviča jubilejas koncertus pavada skatītāju stāvovācijas

TVNET
Marhilēviča jubilejas koncertus pavada skatītāju stāvovācijas
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Marhilēviča jubilejas koncertus pavada skatītāju stāvovācijas
Marhilēviča jubilejas koncertus pavada skatītāju stāvovācijas Foto: Roberts Vidzidskis

Aizvadīti trīs lieliski komponista un pianista Ulda Marhileviča jubilejas autorkoncerti, kas notika Rīgā (31.05.), Cēsīs (1.06.) un Liepājā (2.06.). Tos raksturo izcils muzikāls sniegums, sirsnība un nemainīga klausītāju sajūsma un mīlestība.

Plašajā, žanriski un stilistiski daudzveidīgajā programmā izskanēja gan instrumentālā mūzika, gan dziesmas no koru repertuāra un teātra izrādēm, kā arī aizvadīto gadu roka un popmūzikas «zelta fonds». Koncertos piedalījās ilggadēji komponista līdzgaitnieki un Marhila draugi - Ivo Fomins, Ance Krauze, IGO, Miks Dukurs, Andris Ērglis, Ainars Mielavs, Antra Stafecka, Sergejs Jēgers, Aija Andrejeva, Laimis Rācenājs, Ainars Virga, Zintis Žvarts, Aivars Hermanis, Raimonds Macats, Dzintars Beitāns un daudzi citi. Pie klavierēm un taustiņiem Uldis Marhilevičs.

Liepājas koncerts tika veidots sadarbībā ar Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu, un tajā piedalījās skolas audzēkņi - Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas simfoniskā orķestra stīgu grupa, Liepājas Melngaiļskolas bigbends un skolas zēnu koris. Tāpat arī koncertos piedalījās Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris «Laiks» un Cēsu Pils koris.

Latviešu mūziķis, komponists un pianists Uldis Marhilēvičs ir dzimis 1957. gadā un šogad piedzīvo savu 60. jubileju.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu