Ierakstu producējis Omārs Rodrigess Lopess un Ričs Kostlijs (Rich Costey), kurš strādājis ar «Muse» un «Biffy Clyro», un tas ierakstīts leģendārajā Holivudas «Sound Factory».
Paši mūziķi atzīst, ka apzināti centušies atgriezties atpakaļ gadu desmita sākumā, lai radītu likumsakarīgu turpinājumu 2000. gada albumam «Relationship of Command».
«Būtu jau fantastiski, ja mēs varētu atsākt tieši no tās pašas vietas, kur pārtraucām,» kādā intervijā saka Zavala. «Taču tas nav iespējams. Ir jāpielāgojas jaunajiem apstākļiem.»
Diemžēl šī pielāgošanās nav izdevusies. Ieraksts, lai arī atgādina agrīno «At the Drive-In», neelpo.
Ir sajūta, ka mūziķiem ir sasietas rokas, cenšoties radīt ko tādu, kas pašiem vairs sen nav aktuāls.
Albums ir smagnējs alternatīvā roka, emo un hārdkora sakausējums, bez izteiktiem, spilgtiem rifiem, bez spēcīgām melodijām.
Saturiski dziesmas kritizē pastāvošo iekārtu, sabiedrību, tās tikumus. Zavala ir liels zinātniskās fantastikas autora, amerikāņu rakstnieka Filipa Dika (Philip K. Dick) cienītājs. «Daudz kur smēlos iedvesmu viņa darbos. Var kaut vai ņemt kā piemēru viņa romānu «Cilvēks augstajā pilī» (1964), kurā portretēta realitāte, kurā nacisti ir uzvarētāji. Es domāju, ka viņš lieliski paredzēja nākotni,» saka Zavala, kurš, protams, savos tekstos asi kritizē notiekošo Amerikā un pasaulē kopumā.
Pirmais singls «Governed By Contagions» («Sērgas vadīti») pieskaras jautājumam par policijas vardarbību pret afroamerikāņiem, kaut tieši Zavala kārtībsargus nekritizē, jo daļēji izprot arī viņu argumentus.
Grūti pat izcelt kādu skaņdarbu, jo pat pēc vairākām noklausīšanās reizēm neviens skaņdarbs tā īsti nepārliecina. Nepārprotiet, albums ir gana skanīgs, taču tas ne tuvu nav tik labs kā «Relationship of Command», un te nevilšus rodas jautājums - vai šāda atkalapvienošanās attaisnojusies?