Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Nikolajs Puzikovs atklāj, kādēļ izjukušas attiecības ar Antru Stafecku

FOTO: Ieva Makare/LETA

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kārtības policijas darbinieks un mūziķis Nikolajs Puzikovs intervijā atklāti pastāstījis par attiecībām ar Antru Stafecku, un kāds bijis abu šķiršanās iemesls.

«Attiecības ar Antru Stafecku ilga divus gadus. Viņa bija mana pirmā mīlestība, man bija tikai septiņpadsmit gadi. Bijām vēl tīņi, bet Antra jau sapņoja par ģimeni un bērniem, lai tad, kad viņi jau paaugušies, pati vēl ir jauna un var baudīt dzīvi.

Man prieks, ka viņas sapnis ir piepildījies - Antrai ir bērni un viņa var domāt par savu karjeru. Izšķīrāmies, jo man likās, ka viņa grib mani kontrolēt. Diviem māksliniekiem, kas dzīvo katrs savā pasaulē, grūti vienoties par kopīgām lietām. Divas lokomotīves ved katra uz savu pusi... Astrologs Andris Račs man teica, ka sievietes vienmēr mani vadīs. Antra mani ievilka mūzikā,» žurnālam «Ievas Stāsti» atklājis Puzikovs.

Pašlaik mūziķim jau vairākus gadus ir attiecības ar bērnudārza audzinātāju Anniju, taču viņš vēl neesot «noenkurojies».

«Mēs ar Anniju mēdzam pastrīdēties, dažkārt dzīvē nepieciešams kāds asumiņš. Abi esam ļoti atšķirīgi. Viņai ir pilnīgi citāda dzīves uztvere, domāšana, daudzos jautājumos mūsu viedoklis atšķiras. Dažreiz man liekas - ko es šajā cilvēkā esmu atradis? Varbūt tas ir likteņa pirksts.

Esmu saticis meiteni, kura man parāda - Nikolaj, var dzīvot, domāt arī citādāk! Reizēm šķiet, ka viņa nav no šīs planētas, varbūt pat ne no šīs galaktikas. (..) Es nezinu, kas būs rīt, un tas man mūsu attiecībās patīk,» stāstījis seržants Puzikovs.

Mūziķis sola, ka vasara būs ļoti radoša – viņš trešo gadu pēc kārtas būs Kārlēns brīvdabas iestudējumā «Skroderdienas Silmačos», bet «Trīs musketieros» spēlēs vienu no musketieriem.

Uz augšu
Back