Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ieskaties, kā tapa «Dzeguzītes» un draugu albums

TVNET
Ieskaties, kā tapa «Dzeguzītes» un draugu albums
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

4. aprīlī mūzikas ierakstu veikalos nonāca jaunais Guntara Rača dziesmu albums bērniem «Kur dzīvo laime». Albumā ir 11 pilnīgi jaunas Rača paša komponētas dziesmas, izpilda Latvijas radio bērnu popgrupa «Dzeguzīte» un viņu lielie draugi - Lauris Reiniks, Aija Andrejeva, Sergejs Jēgers, Kaspars Markševics, Normunds Rutulis, Antra Stafecka, Katrīna Bindere, Zigfrīds Muktupāvels un Mārtiņš Ruskis. Piedāvājam ielūkoties albuma tapšanas aizkulisēs. Fotogrāfs Valdis Krūmiņš izveidojis foto galeriju un arī dziesmas «Uz kuru pusi» video, kura pamatā ir studijā fiksētie procesi.

Albums «Kur dzīvo laime» ir atbalsts Latvijas Bērnu bāreņu fonda (LBBF) iniciatīvai vākt līdzekļus terapeitisko spēļu istabu iekārtošanai speciālo internātskolu bērniem ar īpašām vajadzībām.

Līdz šim fonds par ziedotāju līdzekļiem jau ir labiekārtojis četras šādas spēļu istabas, un šonedēļ 19. aprīlī tāda tika atklāta arī Baltinavas Kristīgajā internātpamatskolā, kur atklāšanas brīdī klāt bija arī fonda priekšsēdētājs un albuma «Kur dzīvo laime» dziesmas «Uz kuru pusi» izpildītājs Kaspars Markševics un dziesmu autors Guntars Račs, kurš skolai dāvināja mūzikas centru un jauno albumu, kurā atrodami arī visu dziesmu instrumentālie pavadījumi un visu dziesmu notis.

Albums pieejams mūzikas ierakstu veikalos, Jāņa Rozes grāmatnīcās un degvielas uzpildes stacijās, Maxima, Rimi un citur.

www.micrec.lv

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu