Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pie Brīvības pieminekļa sāk uzņemt jaunu pašmāju filmu «Homo Novus»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Kaspars Meinerts/TVNET

Šodien, 10. aprīlī, vairākās Rīgas vietās, arī laukumā pie Brīvības pieminekļa, sākusies režisores Annas Vidulejas komēdijas «Homo Novus» filmēšana. Pēc Anšlava Eglīša romāna motīviem veidotā filma top studijā «Film Angels Productions» un ir viena no sešām spēlfilmām Nacionālā Kino centra programmā «Latvijas filmas Latvijas simtgadei». Plānots, ka «Homo Novus» uz ekrāniem nonāks īsi pirms valsts lielās jubilejas, 2018. gada rudenī. Aplūko foto no filmēšanas laukuma!

Filmas "Homo Novus" režisore un scenārija autore Anna Viduleja filmēšanas laukumā FOTO: Anna Viduleja
Filmas "Homo Novus" režisore un scenārija autore Anna Viduleja filmēšanas laukumā FOTO: Anna Viduleja Foto: Kaspars Meinerts/TVNET

Pirmais filmēšanas periods plānots līdz aprīļa beigām, pēc tam filmas uzņemšana atsāksies jūnijā.

Filmu finansiāli atbalsta Nacionālais Kino centrs, filmu programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei top pavisam 16 pilnmetrāžas filmas (sešas spēlfilmas, astoņas dokumentālās filmas un divas animācijas), pirmā pirmizrāde jau 2017. gada augustā!

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu