Sabiedrībā pazīstami cilvēki publisko savas nedēļas nogales fotogrāfijas

FOTO: Instagram

Kā jau katru nedēļu, dzīves stila portāls «Sejas» apkopo slavenību ievietotās fotogrāfijas sociālajos tīklos, lai informētu savus lasītājus par Latvijā populāru cilvēku gaitām brīvdienās. Ko šajā nedēļas nogalē ir darījuši iemīļoti, tautā pazīstami cilvēki un topošās zvaigznes?

Basketbolists Kaspars Kambala

Beautiful day w my daughter @slimina

A post shared by Kaspars Kambala (@kambalakaspars) on

Dziedātājs Miks Dukurs

#fullmoon lovers 🌕🖤

A post shared by MIKS DUKURS (@miksdukurs) on

Dziedātāja Antra Stafecka

Labrīt! Ceļā uz darbiem! Vakarā tiekamies Jaunmoku pilī! ;) #otrapuse #antrastafecka

A post shared by Antra Stafecka (@antra_stafecka) on

Televīzijas raidījumu vadītājs Aivis Ceriņš

Vareni tie ozoli mums 🙏🏼 #filming🎬 #latvijaskultūrasvēstneši

A post shared by Aivis Ceriņš (@aiviscerins) on

Dejotāja Aleksandra Kurusova

Easy 🙈😂💪🏼 #dreamshape #dreamshape2 #mymotivator #loveyou #ladyfitness #fitness #fitnessmotivation

A post shared by Aleksandra Kurusova (@aleksandrakurusova) on

Dziedātāja Aminata

Modes eksperte Santa Pīlēna

Dziedātāja Paula Dukure

Dziedātājs Juts Sirmais

Dziedātāja Ieva Sutugova

Kundzīte :) #ievasutugova #stasti #yayoijewelry #redsaltofficial

A post shared by Ieva Sutugova (@ievasutugova) on

Dziedātājs Intars Busulis

Televīzijas raidījumu vadītāja Jeļena Gricuka

Вдохновение, такая штука, которая может прийти спонтанно, от одного взгляда на что-либо, может прийти в атмосфере, которая заставляет твоё сердце трепетать, а может просто родиться при одной лишь мысли о человеке, и неважно плохой он или хороший, он просто заставляет твои мысли сиять всеми цветами радуги! Всем приятного и вдохновенного вечера! #вечер #вдохновение #мечты #evening #dreamscometrue #inspiration #настроение #мысли #romantic #mood #thegirl #girl #tvpresenter #tvhost #телеведущая #полетмысли #мечтатель #глазазеркалодуши #eyes #любовьспасетмир #womaninlove

A post shared by Yelena Gricuk (@yelenagricuk) on

Dziedātāja Dināra Rudāne

#filming

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Grupas «Triānas parks» soliste Agnese Rakovska

Mums susļikiem patīk SPA, paldies @dzintreks par foršo dienu!

A post shared by Agnese Rakovska (@agnesekrap) on

Dziedātājs Lauris Reiniks

Klaipeda...Ships...And hardworking men... #parking #klaipeda #ship #strong

A post shared by Lauris Reiniks (@laurisreiniks) on

Dziedātājs Roberto Meloni

Televīzijas raidījumu vadītājs Renārs Zeltiņš

Kā saka Austrālijā - Ok mate,no worries! Bye Aussie!🇦🇺✌️✈️

A post shared by Renārs Zeltiņš (@renarszeltins) on

Dziedātāja Elizabete Zagorska

baudām pēdējo sniegu

A post shared by Elizabete Zagorska (@elizabetezagorska) on

Politiķis Edgars Jaunups

A post shared by edgars jaunups (@jaunups) on

Māksliniece Elīna Maligina

Pavasaris#sestdienašveicē#elinamaligina #valerijspozē👍

A post shared by Elina Maligina (@elinamaligina_com) on

Māksliniece Elita Patmalniece

māsas❤💓#ilzepatmalniece

A post shared by elitapatmalniece (@elitapatmalniece) on



Modes blogere Līga Zemture

🌚 Spring? 🤔 Can't wait! 💁🏼 #weekender #dior #hm w / @plaza_fashionstore @kostyachristian

A post shared by Liga Zemture (@ligazemture) on

Uz augšu