Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Fono Cēsis» izziņo «Ewert and the Two Dragons»

TVNET
«Fono Cēsis» izziņo «Ewert and the Two Dragons»
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Mārtiņš Otto, TVNET

Festivāls «Fono Cēsis», kas arī šogad norisināsies «Cēsis 811» svinību laikā 21. un 22. jūlijā, izziņo savus šīs vasaras galvenos viesus – zināmo Igaunijas grupu «Ewert and the Two Dragons». Līdz ar grupas izziņošanu tiek nosaukts arī pasākuma norises datums, kas tradicionāli būs jūlija trešās nedēļas nogale jeb 21. un 22. datums.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šogad «Fono Cēsis», sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un tūrisma centru, būs bezmaksas festivāls.

Grupa «Ewert and the Two Dragons» arī pērn, iesildoties savam Tallinas arēnas solo koncertam, viesojās Cēsu «Fonoklubā», koncertu izpārdodot dažu stundu laikā. «Esam pārliecināti, ka apvienības uzstāšanās «Fono Cēsis» būs īpašs notikums, turklāt iespēja bez maksas redzēt zināmāko Igaunijas koncertgrupu uz festivāla skatuves bieži negadās,» pastāstīja «Fono» programmas direktors Marts Sildniks.

Rīkotāji sola, ka jau drīzumā tiks sniegta plašāka informācija par festivāla norisi, kā arī atklāta pārējā programma. Sagaidāms, ka divu dienu garumā programma tiks izvērsta gan uz festivāla galvenās skatuves, gan «Fonokluba» telpās.

«Fono Cēsis» norisināsies ceturto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla «Fonofest» tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas pašmāju apvienības kā «Pērkons» un «Skyforger» un arī britu folkroka zvaigzne Frenks Tērners.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu