Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Latviešu Hameleonu rotaļām - «Ugunsgrēkam» pienācis gals!

TVNET
Latviešu Hameleonu rotaļām - «Ugunsgrēkam» pienācis gals!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Seriāla "UgunsGrēks" aktieri
Seriāla "UgunsGrēks" aktieri Foto: publicitātes

Seriāls UgunsGrēks vairāk nekā septiņus gadus priecē skatītāju sirdis. Kopā ar seriāla varoņiem ikkatrs skatītājs sajuties kā galvu reibinošā piedzīvojumā, kas piepildīts gan ar humoru, gan kriminālām epizodēm, kā arī romantiskajām līnijām. Kopā piedzīvoti un izdzīvoti daudzi aizraujoši notikumi, un Latvijā mīlētā seriāla UgunsGrēks lielais fināls ir lieliem soļiem pietuvojies. Finālu piedzīvosim jaunajā – 17. sezonā, kas sāksies jau šovakar, 30. janvārī, un tajā sagaidāmi pārsteidzoši notikumi, kā arī, iespējams, sen nebijušas tikšanās ar iemīļotajiem varoņiem.

UgunsGrēks ir ilgākais un spēcīgākais Latvijā veidotais seriāls televīzijas vēsturē

«Mērķtiecīgi soli pa solim esam UgunsGrēku stiprinājuši un virzījuši kā zīmolu, ko šodien pazīst ikviens, un par to ir liels lepnums. Taču mēs arī

apzināmies, ka nekas nav ilgmūžīgs un ir laikus jāprot, tāpat kā izcilam māksliniekam, noslēgt savu meistardarbu

ar spilgtu finālu un aiziet no skatuves īstajā laikā. Un seriāla komanda ir ieguldījusi fantastisku darbu, kas līdz šim Latvijā nevienam nav izdevies, tāpēc es aicinu TV3 skatītājus seriāla UgunsGrēks lielā fināla tuvošanās brīdi novērtēt kā priecīgu un atmiņām piepildītu notikumu, jo beigas vienam nozīmē sākumu kaut kam jaunam. Mēs turpinām investēt jaunā programmu saturā, un jau nākamajā gadā televīzijas ekrānos nonāks jauns un oriģināls Latvijā veidots seriāls, kura aktieru sastāvs un sižetiskā līnija pagaidām vēl tiek turēta noslēpumā, lai saglabātu intrigu skatītājiem līdz īstajam brīdim!» saka MTG TV Latvia vadītāja Baiba Zūzena.

Seriālam UgunsGrēks skatītāji uzticīgi seko līdzi no 2009. gada 15. marta, kad

to sāka pārraidīt kanālā TV3. Seriāla UgunsGrēks notikumu darbība aizsākās kādā mazā piejūras pilsētiņā, kurā atrodas Pētersonu dzimtai piederoša viesnīca. Šķiet, mierīgākas vietas par šo nemēdz būt. Taču tā bija tikai ārpuse, jo, ieskatoties dziļāk, atklājas intrigas un kaislības, kādas pat sapņos nerādās. Satikšanās un šķiršanās, mīlestība un nodevība, sapņi un zaudētas ilūzijas –

to visu skatītāji baudījuši 16. sezonu garumā!

Rekordists - Ģirts Ķesteris

«Jau kopš pirmās filmēšanas dienas ar seriālu kopā aizvadīts ilgs un pacilājošām emocijām piepildīts laiks. UgunsGrēka fenomens ir vārdos neaprakstāms, šo gadu garumā komanda ir pietiekoši sevi izaicinājusi, īstenojot pārdrošus līdzekļus seriāla sižetu līnijā, un tā vien liekas, ka mums visiem kopā ir izdevies pārsist visus iespējamos rekordus. Sajūta, ka seriāls piedzīvos lielo finālu, ir kā pēc labi padarīta darba, kurā viss, ko esi iztēlojies, ir piepildījies. Un par to liels paldies mūsu lielākajiem vērtētājiem – skatītājiem, kuri uzcītīgi sekojuši līdzi notikumiem, veidojuši internetā vēsturiskus materiālus, nākuši ciemos uz filmēšanas paviljonu, rakstījuši aizraujošas vēstules! Esam patiesi lepni, ka tik ilgus gadus ik vakaru spējām smīdināt, priecēt un aizkustināt tik daudzus Latvijas skatītājus!» pateicas seriāla producente Baiba Saleniece.

Pateicoties komandas radošajam garam un saliedētībai, TV3 ēterā līdz šim kopumā ir nonākušas 16. sezonas un 1131. sērija. Šo septiņu gadu laikā seriālā

UgunsGrēks ir filmējušies teju 200 aktieri, starp visiem rekordu ir uzstādījis aktieris Ģirts Ķesteris,

jo tieši viņš ir kopā ar seriālu no pirmsākumiem un ir filmējies lielākajā skaitā epizožu. Pie seriāla tapšanas aizkadrā strādā komanda 45 cilvēku sastāvā, tās sastāvā ir režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece, scenārija autori Gunta Kalniņa un Vilnis Bīriņš, operatori, rekvizitori, grima mākslinieces, mūzikas autori un citi.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu