Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Klajā nāks izlase «Janis Rozentāls. Bez vārdiem»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Piektdien, 27. janvārī, plkst.21 Rīgas mūzikas klubā «Nabaklab» tiks prezentēta oriģināldziesmu izlase «Janis Rozentāls. Bez vārdiem», informēja izlases veidotāju pārstāvis Jānis Jansons.

Prezentācijas pasākumā ar īpašu koncertprogrammu uzstāsies grupas «Marta migla», «Das Sonntags Legion» un muzikālā apvienība «Kanisaifa» Nila Īles vadībā.

Jansons pavēstīja, ka radio «Naba» iecere, veidojot šo instrumentālo skaņdarbu izlasi, bija radoši aptvert un interpretēt mākslinieka Rozentāla daiļradi visā tās daudzveidībā, tādējādi simboliski noslēdzot mākslinieka 150.jubilejas gada kultūras programmu ar Latvijas mērogam unikālu projektu, kurā novērojama divu nozīmīgu mākslas žanru - mūsdienu neatkarīgās mūzikas un par klasiķi dēvējamā Rozentāla mākslas - satikšanās.

Foto: Publicitātes foto

Izlases tapšanā «Janis Rozentāls. Bez vārdiem» piedalījās elektroniskās mūzikas pārstāvis Oyaarss jeb Arvīds Saulītis, komponists Edgars Raginskis, dūdu un bungu grupa «Auļi», perkusionists Nils Īle un muzikālā apvienība «Kanisaifa», folkgrupas «Ēnu kaleidoskops» līdera Mārtiņa Linka soloprojekts «Vārna», muzikālās apvienības «Tur un tur», «Das Sonntags Legion», «Marta Migla», eksperimentāli elektroakustiskais projekts «Sound Meccano», kā arī mūziķi Ingus Baušķenieks, Kashuks un Oskars Jansons.

Oriģināldziesmu izlases «Janis Rozentāls. Bez vārdiem» izdošanu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu