Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Bataclan» no jauna tiks atvērta 12. novembrī ar Stinga koncertu

LETA
«Bataclan» no jauna tiks atvērta 12. novembrī ar Stinga koncertu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: JOE KLAMAR / AFP

Pagājušajā gadā teroristu uzbrukumā cietusī Parīzes koncertzāle «Bataclan» no jauna tiks atvērta 12. novembrī ar britu rokzvaigznes Stinga koncertu, piektdien paziņoja zāles īpašnieks.

Zāle no jauna tiks atvērta dienu pirms 13.novembra terorakta pirmās gadadienas, kad amerikāņu rokgrupas «Eagles of Death Metal» uzstāšanās laikā teroristu uzbrukumā bojā gāja 90 cilvēki.

Stings apstiprinājis kompānijas «Lagardere Unlimited Live Entertainment» paziņojumu.

«»Bataclan» atkalatvēršanā mums ir jāsavieno divi svarīgi uzdevumi,» savā mājaslapā raksta Stings. «Pirmkārt, jāatceras un jāgodā tie, kas zaudēja dzīvību uzbrukumā pirms gada, un, otrkārt, jāsvin dzīve un mūzika, ko pārstāv šis vēsturiskais teātris.»

Visi ienākumi no koncerta tiks ziedoti divām labdarības organizācijām, kas strādā ar Parīzes uzbrukumu upuriem, piebilsts Stinga paziņojumā.

Pašā uzbrukuma gadadienā izdzīvojušie un «Eagles of Death Metal» koncertzāles priekšā atklās piemiņas plāksni.

No 16.novembra divus vakarus pēc kārtas «Bataclan» spēlēs cits britu rokeris Pīts Dohertijs, kuram sekos senegālieša Jusu Ndūra un viņa grupas «Super Etoile de Dakar» uzstāšanās, bet nākamā būs britu dziedātāja Marianna Feitfula.

Islāmistu sarīkotajos uzbrukumos Parīzē pagājušā gada 13. un 14.novembrī tika noslepkavoti 130 cilvēki, tajā skaitā 90 «Eagles of Death Metal» koncerta apmeklētāji «Bataclan» koncertzālē.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu