Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Tumsa» laiž klajā singla «Varbūt» videoversiju

TVNET
«Tumsa» laiž klajā singla «Varbūt» videoversiju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
«Tumsa»
«Tumsa» Foto: Publicitātes foto

Šajās dienās grupa «Tumsa», kas novembrī visā Latvijā koncertē par godu savai 25 gadu jubilejai, laidusi klajā jaunākā singla «Varbūt» video, kura videoversiju veidojis Juris Ludženieks.

«Kā jau vienmēr, arī šīs dziesmas autori ir visi grupas dalībnieki, taču šoreiz noteikti jāizceļ fakts, ka pirmo reizi skaņdarba kaldināšanā roku ir pielicis «Tumsas» jaunais draugs – taustiņinstrumentālists Dāvis Ābrams, kura ideja tika tālāk apaudzēta ar katra dalībnieka rokrakstu un instrumentu,» par jauno dziesmu stāsta grupas solists Valters Frīdenbergs, kurš ir dziesmas teksta autors.

Viņš arī uzsver, ka katrs jaunais «Tumsas» skaņdarbs ir atsevišķs stāsts ar savu nokrāsu, ar savu stilu un iezīmēm, tomēr «kopējā dziesmu sajūta arvien ir un paliek ar «TUMSAS» dvēseli jau nemainīgi 25 gadu garumā». Savukārt par dziesmas nosaukumu Valters teic: «Katram mums ir savs dzīves «varbūt»; šāds ir «Tumsas» «Varbūt».»

Grupas jubilejas koncerti

5. novembrī – Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē

17. novembrī – Kultūras pilī «Ziemeļblāzma»

18.-19. novembrī – uz «Tallink» prāmja «Isabelle»

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu