Albuma «Online» latviešu versija «Kaķēns, kurš attiecās jūrasskolas» prezentācija «Prāta vētrai» raksturīgā manierē notiek uz mācību karakuģa «Eduards Veidenbaums».
Kaķēns joprojām ir sveiks un vesels!
Video ir arī redzams, ka Mārtiņš Freimanis uzdāvina «Prāta vētrai» kaķenīti «Pū». Lai gan Freimanis ir pārliecināts, ka tā ir kaķenīte, pēc laika izrādās, ka tas ir kaķis. Un, kā izrādās, kaķis «Pū», joprojām ir sveiks un vesels un dzīvo grupas menedžeres Aijas Auškāpas kaimiņos, un vada savas solīdās vecumdienas guļot uz palodzes. Tas ir neticami, bet tas ir fakts.
«Prāta vētra» ir kļuvusi par Latvijas lielāko grupu un latviešu mūzikas eksporta lielāko cerību. 2001. gada «Mūzikas ierakstu gada balvā», kas notiek 2002. gada pavasarī, grupa, atšķirībā no iepriekšējā gada, paņem «visu banku», saņemot piecas balvas dažādās kategorijās. «Prāta vētra» oficiāli kļūst par Latvijas lielāko grupu. Te var katrs atrast savu apzīmējumu, jo piestāvēs arī vārdi – veiksmīgāko, pazīstamāko, mīlētāko, labāko u.t.t.
Braithouse pārtop par BTH un pazaudē zobu
2001. gads ir latviešu elektroniskās deju mūzikas veiksmes gads. Ja iepriekšējā gadā pēc «MicRec» iniciatīvas CD singlu ar dziesmu «The Winter» (Ziema), izdod «Prāta vētra» un dziesma kā dāvana tiek izsūtīta visiem MicRec partneriem pasaulē, tad šogad nolemts ierakstīt un partneriem izsūtīt Džordža Maikla dziesmu «Last Christmas», grupas Braithouse izpildījumā. Joks izrādās tik veiksmīgs, ka iegūtais materiāls tiek prezentēts kādā no kārtējām EMI Records konferencēm Londonā un ieinteresē kompānijas «EMI Records UK» apakšleibla «Liberty Records» menedžeri Maiku MakNeliju (Mike McNally), un viņš ierosina dziesmai uzfilmēt video un izdot to Anglijā īsi pirms Ziemassvētkiem. Domāts darīts. «MicRec» sarūpē 20 000 mārciņu (jo šis ir veiksmīgs gads kompānijai), noalgo angļu video producentu kompāniju, dejotājas, klubu un kopā ar Guntaru Raču dodas uz Londonu. Pirmajā dienā notiek mēģinājums klubā, lai nākamajā dienā notiktu filmēšana. Papildus tam Maiks ierosina grupai nomainīt nosaukumu. Grupas līderis un producents Ralfs Mākulis un dziedātājs Jānis Grīnvalds ir negribīgi, bet beigās piekrīt un pārtop par neko nenozīmējošo BTH, kuram būtu jāsimbolizē «Braithouse» saīsinājums. Pēc tam, kad Londonas centra veikalā «French Connection» jeb FCUK tiek nopirkti jauni tērpi, producenti un dziesmas video režisors dodas vakariņās, jautri čalo, smaida un aprunā nākamās dienas notikumus. Pēkšņi Ralfs aicina Guntaru doties viņam līdzi uz tualeti. Guntars, kaut ko nelabu nojauzdams, dodas līdzi Ralfam. Ralfs nostājas pie spoguļa un izstieptā plaukstā rāda kaut ko nelielu un baltu. Nav īsti saprotams, kas tas ir. Pēc brīža Guntars saprot, kas tas ir - tas ir priekšzoba kronis! Tas ir sasodīts priekšzobs, kurš ir izkritis māksliniekam dienu pirms filmēšanās 20 000 vērtā video…. Bāc, ko tagad darīt! Ir traģēdija, bet tajā pat laikā abiem notikuma aculieciniekiem sākas nevaldāma smieklu lēkme, jo rodas ideja zobu pielīmēt atpakaļ ar superlīmi… Vakariņas kaut kā tiek nomocītas, nevienam neko nesakot. Komanda dodas uz viesnīcu, bet latvieši uzsāk izmisīgus dežūrējošā zobārsta meklējumus naksnīgajā Londonā. Tiek sameklēts kāds aizdomīgs indiešu dentists. Viņš paziņo, ka viņš ir profesionālis un jāveido jauns kronis, kas attiecīgi maksās un prasīs laiku. Pēc ilgiem skaidrojumiem un lūgšanās, indietis piekrīt zoba kroni piecementēt atpakaļ, bet bez garantijas, ka tas rīt vēl būs vietā. Komanda piekrīt, samaksā 175 britu mārciņas par mazu pikuci cietinošā cementa un dodas uz viesnīcu. Video tiek uzfilmēts, singls izdots un ir viens no «MicRec» lepnumiem, jo