Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«bet bet» turpina Latvijas lauku un mazpilsētu jubilejas turneju

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Guntars Račs

Jau iepriekš informējām, ka grupa «bet bet», kura šogad atzīmē savu 25. pastāvēšanas gadskārtu jeb ceturtdaļgadsimtu uz Latvijas mūzikas skatuves, izvēlējusies sniegt koncertus tādās vietās, kurās līdz šim grupa nekad agrāk nav uzstājusies. Pagājušajā nedēļā aizvadīti divi koncerti. Viens notika Lubānas estrādē, bet otrais vietā, kurā savas pēdējās dienas pavadīja izcilais komiķis un traģiķis Edgars Liepiņš, proti, Mārsnēnos, vietā, uz kuru neved neviens asfaltēts ceļš. Abās vietās klausītāju atsaucība bija lieliska, un abās vietās estrādes bija skatītāju pārpildītas. Vietējo cilvēku atsaucība un sirsnība bija aizkustinoša.

Zigfrīds Muktupāvels: «Es redzu, ka acis mirdz ne tikai klausītājiem, bet arī mums pašiem. Šie nav parasti koncerti. Mums gribējās iepriecināt cilvēkus, kuriem nav tādu iespēju, kādas piedāvā lielās pilsētas, kurās koncerti un pasākumi notiek teju vai katru dienu. Un es redzu, ka tie, kas ir atnākuši, ir atnākuši uz svētkiem. Papildus tā ir arī iespēja mūsu mūzikas cienītājiem doties apskatīt skaistas Latvijas vietas.»

Guntars Račs: «Arī mēs paši izstaigājam katru no vietām un iepazīstam tās no jauna. Lubāna un Aiviekste, nemaz nerunājot par Lubāna ezeru, ir fantastiski skaistas vietas, kuras arī mēs paši neapmeklējam katru dienu. Savukārt Mārsnēnu estrāde atrodas tik ainaviski skaistā vietā, ka mums aizrāvās elpa. Sirsnīgs paldies visiem vietējiem organizatoriem, kas bija sarūpējuši cienastus un rūpējās par to, lai mums nekā netrūktu. Izskatās, ka mēs tur varētu vēl atgriezties, lai gan katru dienu saņemam piedāvājumus no tādām vietām, par kurām agrāk pat domājuši nebijām. Izskatām visas iespējas, bet laika ir tik, cik ir.»

Foto: Guntars Račs

Šīs nedēļas nogalē grupa turnejas ietvaros uzstāsies 6. augustā Madlienā un 7. augustā Rožupē. Lieki piebilst, ka šajās vietās grupa vēl nekad agrāk nav uzstājusies un ar lielu interesi gaida tikšanos ar saviem klausītājiem. Paralēli šiem jubilejas koncertiem grupa šonedēļ sniegs koncertus arī Vārkavā un Alūksnē. Savukārt nākamajā nedēļā Lielie jubilejas koncerti notiks 13. augustā Staburagā un 14. augustā Dzērbenē. Pa ceļam vēl paredzēta uzstāšanās arī Valmierā.

Jubilejas koncertu ietvaros grupa jau sniegusi koncertus arī Allažu k/n un Tumē.

Pilnu koncertu sarakstu iespējams sameklēt grupas Draugiem.lv profilā vai arī klausoties Latvijas radio 2 un apmeklējot viņu vietnes internetā. Saraksts arī pielikumā.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu