Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ķekavas novadā norisināsies rokmūzikas festivāls «Klang»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Sadarbībā ar Radio SWH Rock organizatori izziņojuši ceturtā rokfestivāla «Klang!» pilnu programmu, kas šogad kļuvusi saturiski un stilistiski apjomīgāka.

Festivāla galvenie muzikālie viesi būs somu melodic death metal apvienība «Insomnium» un leģendāro «AC/DC» iespaidīgākā lietuviešu versija «AC/DC Tribute.lt». Uz Radio SWH Rock un Jack Daniel`s skatuvēm šogad festivālā būs dzirdamas arī apvienības «Pienvedēja piedzīvojumi», «The Factor», «Preternatural», «Deodium», «Velnezers», «Chained Bride», «Morālā ateja», «Tanku dūre», «Inokentijs Mārpls», «HARTA», «Laime pilnīga», «Rūsa», «Art of Keeping Secrets», «Omertà», «Bloody Heels» un citi.

Šogad «Klang!» programmu īpašu padarīs teātra izrāde pēc Jāņa Joņeva augsti novērtētā un apbalvotā romāna «Jelgava 94» motīviem, kuru būs iespējams redzēt festivāla otrajā dienā (23. jūlijā). Dramatizējums savu pirmizrādi piedzīvoja 5. decembrī Jelgavā un ir ļoti precīzs, daudzslāņains materiāls gan savas sulīgās valodas, gan laikmeta attēlojuma dēļ. Centrālā varoņa ikdiena saistīta ar mītiem un stereotipiem apaugušo smagā metāla kultūru. Kas tā ir? Dzīves filozofija, autsaideru sabiedrība vai agresīvs skaņu juceklis? Izrāde ir mēģinājums atklāt metāla mūzikas dziļo un daudzšķautņaino dabu, ko uzņēmusies atspoguļot jaunās raudzes grupa no Jelgavas – «Darrva».

Trīs gadu laikā festivāls paspējis radīt tādas vērtības kā «KLANG Pazemes Balva» (tiek pasniegta publikas aptaujā noteiktam cilvēkam par mūža ieguldījumu Latvijas alternatīvās kultūras attīstības veicināšanā) un sadarbībā ar Valmiermuižas alus darītavu brūvētais KLANG alus, kurš šogad būs pieejams ne tikai festivālā, bet jau ir nopērkams Valmiermuižas vēstniecībā Rīgā, Valmiermuižas klētī līdzās alusdarītavai. Par garšīgāko ēdināšanu festivālā arī šogad rūpēsies bārs «Garāža». Šobrīd biļetes cena uz abām festivāla dienām ir 25 EUR. Tuvojoties festivālam, biļetes kļūs dārgākas.

Rokfestivāls «Klang!» Ķekavas pagasta «Vidusklaņģos» pirmo reizi notika 2013. gadā, kad divi mūzikas entuziasti Edijs Rudzis un Edgars Rakovskis nolēma iedibināt jaunu rokmūzikas tradīciju Latvijā. Festivāls tiek rīkots ar Ķekavas novada domes atbalstu.

www.ticketshop.lv

klangfest.lv

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu