Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

"Borowa Mc" atskaitīsies par paveikto

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Pēdējo reizi 2009.gadā klātienē grupu "Borowa Mc" fani varēs dzirdēt 19.decembrī grupas Gada koncertā klubā "Četri balti krekli".

Grupa "Borowa Mc" 2009.gadu noslēdz ar pozitīvu muzikālo bilanci un jau gatavojas 2010.gadam. Nākamais gads būs īpašs piecu gadu grupas pastāvēšanas jubilejas dēļ.

"2009. gads ir bijis ļoti radošs. Domājot par nākotni, esam sacerējuši daudzas aizkustinošas un aizraujošas dziesmas. Cerams, tās tuvākajā laikā varēsim nodot klausītāju vērtējumam. 2009. gadā izveidojām divus videoklipus dziesmām "Pavasars" un "Bez tevis", kas ir ļoti labs sasniegums. Sakām paldies visiem, kas atsaucās Sirsnības mēneša aicinājumam un izstāstīja savus stāstus par mīlestību," atskatoties uz 2009.gadā paveikto, atzīst solists Aigars Runčis.

Šogad grupa sākusi koncertēt arī akustiski. Iespējams, tuvākajā laikā būs iespējas dzirdēt, kā "Borowa Mc" izklausās ģitāras un taustiņu pavadījumā. Grupa veiksmīgi nospēlējusi vairākus koncertus, jo īpaši atmiņā paturot uzstāšanās Preiļos un Varakļānos.

"Rudens koncerti man nesa jaunu pieredzi un domas par latgaliešu un latviešu mūzikas situāciju Latvijā, bet visvairāk šogad man patika filmēties klipā "Bez tevis". Tad bija iespēja stāvēt Rīgas lielajās ielās un pat pie reizes parunāties ar garāmbraucošajiem šoferiem," interesantākos 2009.gada brīžus atceras ģitārists Ingars Gusāns.

Tāpat sākta Latvijas deju zāļu iekarošana, sadarbojoties ar dīdžejiem, kas radījuši deju versijas grupas dziesmām.

"No 2009.gada atmiņā paliks spilgtie brīži tieši no piedzīvotā vasarā. Kamēr citi sauļojās un baudīja vasaras burvību, mēs darbojāmies kā nu kurš. Viens pie klavierēm, cits pie ģitāras. Likām kopā idejas, tekstus, notis, akordus, vārdus... It visu, kas tobrīd bija sakāms klausītājiem," vērtējot 2009.gadu, stāsta grupas soliste un dziesmu autore Guntra Kuzmina. "Lielākais lolojums 2009.gadā, bez šaubām, ir dziesma "Bez tevis" un tās klipa filmēšana, kas bija adrenalīns, smiekli un aizraujošs ceļojums pa Latvijas mežiem. Ar Gada koncertu centīsimies izkustināt klausītājus, jo ārā ir auksti un pozitīvās emocijas pašlaik ir ļoti nepieciešamas!"

Šogad grupu "Borowa Mc" klātienē vēl ir iespēja dzirdēt, apmeklējot 19.decembrī plkst. 22:00 Vecrīgas literāri muzikālo klubu "Četri balti krekli" Vecpilsētas ielā 12.

Savukārt neklātienē, TV ekrānos, grupa "Borowa Mc" būs vērojama pasākuma "Latvijas Gada balva sportā 2009" tiešraidē 23.decembrī plkst. 21:15, kur tā izpildīs vēl līdz šim neatskaņotu dziesmu. Tā būs īpašs veltījums Latvijas sportistiem.

"Sakām paldies visiem, kas strādāja kopā ar mums šā gada laikā, un ceram uz tikpat auglīgu sadarbību jaunajā gadā. Vislielākais paldies mūsu mūzikas klausītājiem, kuri mūs lutina ar savu atbalstu un uzticību," uzsver Aigars. "2010. gadā grupai "Borowa Mc" aprit pieci gadi. Vēl nezinu, kā, bet ceru, ka nosvinēsim – kopā ar mūsu faniem un atbalstītājiem!"

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu