Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Mūziķi jautrā ballītē sveic «Opus Pro» 30. dzimšanas dienā

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Gints Ivuškāns

Skanot «Rozā lietum», «Dzimenei» un citām populārām melodijām akustiskā versijā, leģendārā rokgrupa «Opus Pro» 10. maija pievakarē tirdzniecības centrā Spice jautrā ballītē kopā ar draugiem un talanta cienītājiem atzīmēja savu 30. dzimšanas dienu.

Pasākumā grupas pārstāvji ne vien uzdziedāja kopā ar solista Alex jeb Oļega Andrejeva meitu Aiju Andrejevu, bet arī cienāja viesus ar Martini un tonika kokteiļiem, Lapsas mājas sarūpēto torti un dalījās atmiņās par trijos gadu desmitos uz skatuves piedzīvoto. Daži veiksminieki arī laimēja ielūgumus uz jubilejas lielkoncertu «Rozā lietus», kas 20. maijā notiks Rīgas Kongresu namā.

Kā jau dzimšanas dienā piedien, jubilārus sveica tirdzniecības kompleksa direktore Iveta Lāce, kura grupai dāvāja simbolisku dāvanu – rozā lietussargu. «Opus Pro» man vienmēr saistīsies ar romantiskiem saulrietiem un dzirkstošiem dzērieniem. Paldies par romantisko iedvesmu, ko jūsu dziesmas mums sniegušas! Tieši «Rozā lietus» iedvesmoja mūs uzdāvināt jums rozā lietussargu. Lai tas pārvērš parasto lietu rozā lietū un palīdz jums redzēt sauli caur mākoņiem!» pasniedzot dāvanu, teica I. Lāce.

Foto: Gints Ivuškāns

«Nedaudz skumji, ka mūsu jubilejas tūre tuvojas noslēgumam, bet, no otras puses, ir gandarījums par to, ka viss izvērtās tik grandiozi. Noteikti iesaku apmeklēt Opus Pro 30 gadu jubilejas tūres noslēguma koncertu 20. maijā, jo šī būs unikāla iespēja dzirdēt gan grupas vēsturisko, gan «zelta» sastāvu, turklāt šajā koncertā muzicēs arī īpašie viesi, kā, piemēram, ģitārists Jevgeņijs Krupeņins no grupas pirmā sastāva, kurš speciāli no Anglijas lido uz Rīgu, komponists un LNO valdes priekšsēdētājs Zigmars Liepiņš un citi,» solīja grupas dibinātājs un populārāko dziesmu autors Harijs Zariņš, kurš nupat ieguvis Ogres Goda pilsoņa titulu.

«Katrs «Opus Pro» koncerts ir mani svētki, mūsu svētki. Esmu neizsakāmi laimīga, ka vecie rokeri ir kopā un muzicē, muzicē ar kaifu, un to jūt katrs, kurš apmeklē šos koncertus! Viņi ir manas sirds goda pilsoņi un mani varoņi! Es vienmēr priecājos un priecāšos arī turpmāk būt ar viņiem uz vienas skatuves. Lai veselība maniem papucīšiem!» ar laba vēlējumiem neskopojās Aija Andrejeva, kura ir dzimusi vienā gadā ar Opus Pro un augusi reizē ar grupu.

«Opus Pro» 1986. gadā dibināja Oļegs Andrejevs un ģitārists Harijs Zariņš. Tā ierakstījusi četrus studijas albumus - «Dzimene» (1996), «Es eju tevi zagt» (2000), «Labākās dziesmas» (2002), «Tu un es» (2006). Grupas populārākās dziesmas ir «Es un tu», «Rozā lietus», «Mīļā», «Dzimene», «Šonakt», «Kā neviens», «Svētuguns» un «Brīvību Baltijai».

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu