Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

31.augustā notiks Pirmā Vislatvijas Aigaru diena

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

31. augustā notiks Pirmā Vislatvijas Aigaru diena Salaspils botāniskajā dārzā ar dienas programmu bērniem un pieaugušajiem ar Latvijā populāro Aigaru piedalīšanos un priekšnesumiem un grupas Jumprava tūres noslēguma koncertu, kurā skanēs mūzika no rokoperas "Izredzētais" un labākās "Jumpravas" dziesmas.

Viesmākslinieki - Dailes teātra aktieri Artūrs Skrastiņš, Gints Grāvelis un Rudīte Būmane; pavadošā grupa - Skandāls no Toronto.

Jāņos dažādu vārdu īpašnieki mēdz sarosīties, jo plaši tiek suminātas Līgas un Jāņi, kamēr pārējo cilvēku vārda dienās nekādas plašās svinības nenotiek un tie skaitās šķietami apdalīti. Tomēr, ja pavēro norises sabiedrībā, ir daudz tādu vārdu, kuri būtu pelnījuši svētkus dienā, kad tie ierakstīti kalendārā, jo tie pieder ļoti daudziem cilvēkiem mums līdzās. Ilze, Pēteris, Kristīne vai Andris - šos un vēl citus vārdus "valkā" tūkstošiem vairāk vai mazāk sabiedrībā pazīstamu cilvēku.

Veiksmīgi izdevies nosvinēt Imanta dienas, kuras jau vairākus gadus rīko komponists Imants Kalniņš. Ir ziņas, ka Latvijā tiek atzīmēta arī Annas diena. šogad plānots aizsākt jaunu tradīciju: Salaspilī rīkot Aigaru dienas, turklāt pasākuma iniciators un kurators arī šajā datumā (kopā ar grupas biedriem!) svinēs savu vārda dienu – tas ir mūziķis un producents Aigars Grāvers.

Aigaru diena notiks piektdien, 31. augustā, no pl. 14.00 līdz 02.00 Salaspils Botāniskajā dārzā - vietā, kas atrodas salīdzinoši netālu no Rīgas un ir ideāli piemērota ģimenes pasākuma norisei vasaras izskaņā. Savu atbalstu pasākumam apstiprinājuši: Salaspils novada dome, b/n “Kurši”, “Knauf” un sporta klubs “Reaktors”.

Aigaru diena sāksies ar pasākumu jaunākajiem viesiem – ar Olgas Rajeckas koncertu un diskotēku bērniem, kuru papildinās Salaspils kultūras nama bērnu un citu jauniešu kolektīvu priekšnesumi.

Aigaru dienas turpinājumā muzikāli izklaidējošajā daļā piedalīsies dažādi sabiedrībā pazīstami šā vārda īpašnieki. Muzikālos priekšnesumus sniegs grupas Borowa MC līderis Aigars Runčis un mūziķis Aigars Voitišķis ar draugiem, vakara programmā piedalīsies arī citi populāri Aigari: pašvaldību ministrs Aigars Štokenbergs, aktieris un režisors Aigars Vilims, dejotāji Aigars Magons un Aigars Stirna, klātesošos ar uzrunu (neklātienē) sveiks Ministru prezidents Aigars Kalvītis...

Par īpašu pārsteigumu parūpējusies grupa "Jumprava" ar trīs Aigariem (Grāvers, Krēsla, Grauba) un vienu Ainaru (Ašmanis), pasākuma apmeklētājiem dāvājot savas vasaras tūres lielo noslēguma koncertu, kurā skanēs ne tikai “Jumpravas” leģendārākās dziesmas, bet arī mūzika no jaunās rokoperas “Izredzētais” - arī Dailes teātra aktieru Artura Skrastiņa, Ginta Grāveļa un dziedātājas Rudītes Būmanes izpildījumā.

Aigariem – ieeja par brīvu (uzrādot personu apliecinošu dokumentu ar fotogrāfiju!), konkursi un dāvanas!

Biļetes uz pasākumu būs iespējams iegādāties pie Salaspils Botāniskā dārza ieejas. KONCERTA biļetes lētāk iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā “Biļešu servisa” kasēs – www.bilesuserviss.lv.

Programma No 14:00 - ieeja, garšīgi ēdieni un dzērieni. 14:30 - 17:00 – Koncerts mazajiem: Olgas disenīte un izklaide lieliem un maziem ciemiņiem. 17:00 - 21:00 – Koncerts lielajiem ar populāru Aigaru piedalīšanos. 21:00 - 24:00 – Lielais koncerts. Grupas "JUMPRAVA" tūres noslēguma koncerts (pavadošā grupa "Skandāls" no Toronto) ar DT aktieru piedalīšanos. 24:00 - 02:00 - Balle ar dančiem.

Līdz 19:00 ieeja LVL 2,- Pēc 19:00 ieeja 5,- (iepriekšpārdošanā lētāk!)

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu