Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Positivus AB festivāls izdod bezmaksas avīzi

TVNET
Positivus AB festivāls izdod bezmaksas avīzi
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Positivus AB festivāls, sadarbojoties ar Izdevniecību Rīgas Viļņi un žurnālu Kas Jauns, jūlija sākumā izdod bezmaksas avīzi.

Avīze, sākot ar 7.jūliju, bez maksas būs pieejama Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā.

Festivāla avīze iepazīstinās ikvienu ar šā gada festivāla programmu un lielo festivāla teritoriju, kā arī dos praktiskus padomus festivāla apmeklētājiem.

Avīzē lasāmi šā gada festivāla dalībnieku – grupas Mofo, Livingstons, Pienvedēja piedzīvojumi un Bogdan Taran – ievadvārdi festivāla viesiem, kā arī pērnā gada festivāla viesu atzinumi. Savu viedokli par Positivus AB festivālu ’07 paudis žurnālists Jānis Domburs, mūzikas zinātājs Egons Reiters un Guna Zučika, kā arī Tele2 mārketinga vadītājs Jānis Spoģis un Omnicom MediaGroup direktors Henrijs Bukavs.

Positivus AB festivāla avīze ikvienam palīdzēs saprast, kādus apģērbus izvēlēties šim brīvdabas pasākumam, kā arī sniegs praktiskus padomus festivāla pārdzīvošanai.

Meklē savu Positivus AB festivāla avīzi Narvesen tirdzniecības vietās!

Positivus AB festivāls 18.jūlijā un 19.jūlijā notiks Salacgrīvā. Biļetes uz mūzikas festivālu pieejamas visās Biļešu servisa tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv un www.bezrindas.lv. Vienas festivāla dienas biļetes cena ir Ls 25, bet abu festivāla dienu cena – Ls 30. Pieejamas arī grupas biļetes, kad, pērkot vismaz sešas biļetes, abu festivāla dienu biļetes cena ir Ls 25.

Lielākais mūzikas festivāls Baltijā Positivus AB festivāls organizē arī speciālus autobusu reisus, kas kursēs festivāla laikā no Rīgas uz Salacgrīvu un atpakaļ. Autobusu kustība no Rīgas centra dos iespēju festivālu apmeklēt daudz plašākam apmeklētāju lokam. Autobusu biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā www.bezrindas.lv.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu