Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

"Bonaparti.LV" piedalīsies Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā

LETA
"Bonaparti.LV" piedalīsies Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Šovakar Latvijas mūziķu apvienība "Bonaparti.LV" ar dziesmu "Questa Notte" piedalīsies 52. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā, kas notiks Helsinkos.

"Bonaparti.LV" Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa finālā uzstāsies ar 14 .kārtas numuru.

Jau ziņots, ka "Bonaparti.LV" piedalījās Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa pusfinālā, kur Latvijas pārstāvji 28 valstu konkurencē iekļuva to 10 valstu starpā, kas pēc dalības pusfinālā guva iespēju startēt finālā.

Konkursa finālā Latvijas dalībniekiem būs jāsacenšas ar dziesmu izpildītājiem no Bosnijas un Hercegovinas, Spānijas, Baltkrievijas, Īrijas, Somijas, Maķedonijas, Slovēnijas, Ungārijas, Lietuvas, Grieķijas, Gruzijas, Zviedrijas un Francijas.

Tāpat 52. starptautiskā Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā tiks pārstāvēta Krievija, Vācija, Serbija, Ukraina, Lielbritānija, Rumānija, Bulgārija, Turcija, Armēnija un Moldova.

Jau ziņots, ka "Bonaparti.LV" ir sešu Latvijā pazīstamu tenoru apvienība, kas tika izveidota 2007.gadā speciāli nacionālajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. "Bonaparti.LV" veido grupas "Labvēlīgais tips" dalībnieki Normunds Jakušonoks, Kaspars Tīmanis un Andris Ābelīte, grupas "Bet bet" solists Zigfrīds Muktupāvels, grupas "Cacao" solists Andris Ērglis, kā arī Latvijā dzīvojošais itālietis Roberto Meloni.

Šogad 24.februārī "Bonaparti.LV" startēja nacionālās atlases finālā. Pirmajā kārtā noskaidrojās trīs finālisti, "Bonaparti.LV" kļuva par pārliecinošiem uzvarētājiem un iekļuva superfinālā, kurā, iegūstot 49 422 balsis, apsteidza Intaru Busuli un Gunāru Kalniņu.

"Bonaparti.LV" izpildīto dziesmu "Questa Notte" 2006.gadā sarakstīja zviedru komponists Kjells Jenstigs ar nosaukumu "Tomorrow". Komponists dziesmu iesniedza 2007.gada Latvijas Eirovīzijas nacionālās atlases konkursam. Konkursa vajadzībām tika nomainīts gan sākotnējais dziesmas teksts, gan valoda.

Bukmeikeri Eirovīzijas dziesmu konkursā prognozēja Serbijas, Zviedrijas vai Baltkrievijas pārstāvju uzvaru, bet Latvijas grupas "Bonaparti.lv" izredzes uzvarēt konkursā Lielbritānijas lielākā bukmeikeru kantora "Ladbrokes" bukmeikeri vērtēja kā 25 pret 1, un kantora izveidotajā sarakstā mūsu valsts pārstāvji ieņēma 13.vietu.

Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls Latvijas televīzijas 1.kanālā tiešraidē tiks translēts plkst.22.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu