Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

"Bonaparti.LV" iekļūst Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā

LETA
"Bonaparti.LV" iekļūst Eirovīzijas dziesmu konkursa finālā
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Latvijas mūziķu apvienība "Bonaparti.LV" pārvarēja Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa pusfinālu un 12.maijā Helsinkos ar dziesmu "Questa Notte" piedalīsies konkursa finālā.

Latvijas pārstāvji 28 valstu konkurencē iekļuva to 10 valstu starpā, kas pēc dalības pusfinālā piedalīsies konkursa finālā.

Apvienība "Bonaparti.LV" pusfinālā uzstājās pēdējie - ar 28. kārtas numuru, taču finālā tie uzstāsies ar 14. kārtas numuru.

Jau ziņots, ka "Bonaparti.LV" ir sešu Latvijā pazīstamu tenoru apvienība, kas tika izveidota 2007.gadā speciāli nacionālajam Eirovīzijas dziesmu konkursam. "Bonaparti.LV" veido grupas "Labvēlīgais tips" dalībnieki Normunds Jakušonoks, Kaspars Tīmanis un Andris Ābelīte, grupas "Bet bet" solists Zigfrīds Muktupāvels, grupas "Cacao" solists Andris Ērglis, kā arī Latvijā dzīvojošais itālis Roberto Meloni.

Šogad 24.februārī "Bonaparti.LV" startēja nacionālās atlases finālā. Pirmajā kārtā, kurā noskaidrojās trīs finālisti, "Bonaparti.LV" kļuva par pārliecinošiem uzvarētājiem un iekļuva superfinālā, kurā, iegūstot 49 422 balsis, apsteidza Intaru Busuli un Gunāru Kalniņu.

"Bonaparti.LV" izpildīto dziesmu "Questa Notte" 2006.gadā sarakstīja zviedru komponists Kjells Jenstigs ar nosaukumu "Tomorrow". Komponists dziesmu iesniedza 2007.gada Latvijas Eirovīzijas nacionālās atlases konkursam. Konkursa vajadzībām tika nomainīts gan sākotnējais dziesmas teksts, gan valoda.

Bukmeikeri Eirovīzijas dziesmu konkursā prognozē Serbijas, Zviedrijas vai Baltkrievijas pārstāvju uzvaru, bet Latvijas grupas "Bonaparti.lv" izredzes uzvarēt konkursā Lielbritānijas lielākā bukmeikeru kantora "Ladbrokes" bukmeikeri vērtēja kā 25 pret 1, un kantora izveidotajā sarakstā mūsu valsts pārstāvji ieņēma 13.vietu.

12.maijā Helsinkos notiks Eirovīzijas starptautiskā dziesmu konkursa fināls, kas Latvijas televīzijas 1. kanālā tiešraidē tiks translēts plkst. 22.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu