Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Prezentēs Latvijā pazīstamo Jāņu iedziedāto kompaktdisku

TVNET
Prezentēs Latvijā pazīstamo Jāņu iedziedāto kompaktdisku
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
"Jāņi dzied!"
"Jāņi dzied!"

Šodien plkst. 18 klubā "Četri balti krekli" prezentēs 19 populāru Latvijas Jāņu iedziedāto disku "Jāņi dzied!", TVNET informēja "Latvijas Radio" preses sekretāre Ilze Vasermane.

Dziesmās dzirdamas Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga un viņas meitas Elizabetes balsis, režisors Jānis Streičs, žurnālisti Jānis Domburs un Jānis Krēvics, kā arī diriģenti Jānis Zirnis, Jānis Ērenštreits.

Muzicēšanai klāt ķērušies arī bobslejisti Jānis Ozols, Jānis Ķipurs, Jānis Skrastiņš, Jānis Miņins, kā arī "Radio Skonto" ētera balss Jānis Vaišļa. Skaņdarbos dzirdami arī mūziķi Jānis Jubalts no grupas "Prāta vētra", Jānis Krūmiņš no grupas "Apvedceļš" un grupas "Re: public" dalībnieks Jānis Rībens.

No ārstiem dziesmas iedziedājuši Jānis Ģīlis un Jānis Strazdiņš, bet māksliniekus diskā pārstāv Jānis Anmanis. Diskā dzirdamas arī Jāņa Vintera motokomandas balsis - dzied Jānis Vinters, Jānis Gaveika un Jānis Gaigals.

CD skan arī rektoru ansamblis, kuru pārstāv Rīgas Stradiņa Universitātes rektors Jānis Vētra, Latvijas Jūras akadēmijas (LJA) rektors Jānis Brunavs, LJA prorektors Jānis Bērziņš, Latvijas Mākslas akadēmijas rektors Jānis Osis, kā arī Latvijas Kultūras akadēmijas rektors Jānis Siliņš.

Savukārt Valmieras ievērojamo Jāņu apvienoto ansambli pārstāv Valmieras pašvaldību izpilddirektors Jānis Baiks, Valmieras Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta brigādes komandiera vietnieks Jānis Skrastiņš, Valmieras Valsts ģimnāzijas direktors Jānis Zemļickis un Valmieras sākumskolas direktors Jānis Siliņš.

Starp dziedātājiem ir arī privātuzņēmēji Jānis Krūmiņš un Jānis Blažēvics.

Jāņu iedziedāto dziesmu muzikālo noformējumu veidojis komponists Juris Kulakovs.

Dziesmas tika iedziedātās un iestudētas, gatavojoties Līgovakara pasākumam Valmierā, Pauku priedēs. Diska prezentācijā piedalīsies visi dziedošie Jāņi, iesildot balsis pirms Jāņu koncerta "Jāņi dzied Valmierā!".

Projekta idejas autori ir "Latvijas Radio" balss Baiba Palkavniece un komponists Juris Kulakovs.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu