Šerila Krova atklāti par politiku un personīgo dzīvi (2)

TVNET
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pārdzīvojusi smagu šķiršanos un nopietnas veselības problēmas, amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore Šerila Krova (Sheryl Crow) sāk jaunu dzīvi Nešvilā un 4.februārī nāk klajā ar jaunu albumu "Detours".

Ir pagājuši trīs gadi, kopš Krova ir gatava dalīties par to, kas noticis viņas dzīvē un ko viņa domā par notikumiem pasaulē. Daudz kas ir noticis kopš viņas 2005. gada albuma "Wildflower" – publiskā šķiršanās no riteņbraucēja Lansa Armstronga, cīņa ar krūts vēzi, pārcelšanās uz dzīvi laukos un bērniņa adoptēšana.

Tas viss ietekmējis jaunā albuma tapšanu. Tajā iekļautajās 14 dziesmās Krova atklāj savu skatījumu uz notikumiem Irākā, Amerikas politiku, viesuļvētras "Katrīna" sekām un globāliem vides jautājumiem. Dziedātāja arī stāsta par savu personīgo dzīvi – attiecībām ar Armstrongu un adoptēto dēlu Vaijatu Stīvenu.

"Šis albums ir kā “modinātāja zvans”. Es vēlējos pieklauvēt pie durvīm, pamodināt šos cilvēkus un pajautāt: "Ko jūs darāt?" Mudinu arī pārējos mūziķus savās dziesmās pievērsties apkārt notiekošajam, neļaujot paviršiem tematiem novērst uzmanību," atklāj dziedātāja. "Albuma nosaukumu "Apkārtceļš" es varu attiecināt gan uz sevi, gan šo valsti kopumā. Jaunībā cilvēkam ir skaidri ideāli attiecībā uz savu nākotni, bet dzīves laikā mēs no tiem mēdzam aizmaldīties, lai pēc kāda laika atkal atgrieztos.”

Jaunais ieraksts “Detours” ir īpašs arī ar to, ka Krova tajā pirmoreiz kopš 1993.gada debijas albuma “Tuesday Night Music Club” atkal sadarbojas ar producentu Bilu Botrelu. “Šķita, ka šie gadi mūs nemaz nebija atsvešinājuši, mūs vienoja tā pati muzikālā saikne, kas agrāk,” atklāj Botrels.

Albums tapis studijā, kas iekārtota Krovas 60 hektāru lielajā lauku saimniecībā Tenesijas štatā.

Jaunā albuma pirmais singls "Love Is Free" jau dzirdams radio. Tas ir veltījums Ņūorleānas iedzīvotājiem, suminot viņu stoicismu. Vēl pirms albuma iznākšanas izdoti veseli četri videoklipi – “God Bless This Mess” un “Love Is Free” redzami televīzijās, bet dziesma “Lullaby for Wyatt”, kura iekļauta arī jaunajā filmā “Grace Is Gone”, un “Shine Over Babylon” redzami portālā “Youtube”.

Kā viesmākslinieki albumā dzirdami amerikāņu ģitārists Bens Harpers (dziesmā “Gasoline”) un irāņu soprāns Mitra Rahbar (dziesmā “Peace Be Upon Us”).

Šerila Krova šogad plāno doties koncertu turnejā pa ASV, Austrāliju un Eiropu.

Dzimusi pirms 45 gadiem Misūrī štatā trompetista un pianistes ģimenē, Šerila Krova uz lielās mūzikas skatuves parādījās 90.gadu beigās kā Maikla Džeksona fona vokāliste. Viņas debijas soloalbums “Tuesday Night Music Club” tapa 1993.gadā, otrdienās kopā sanākot mūziķu domubiedru grupai, un radās pirmie hiti “Leaving Las Vegas” un “All I Wanna Do”, kas Krovai nesa arī pirmās “Grammy” balvas.

Video: Sheryl Crow "Love Is Free":

Nepalaid garām!

Uz augšu