Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ar unikālu 360° grādu šovu Rīgā uzstāsies «Muse»

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Šovasar Rīgā uzstāsies viena no mūsdienu ievērojamākajām koncertgrupām «Muse» un sniegs vēl nepieredzētu 360° grādu šovu, skatuvei atrodoties zāles vidū. Koncerts notiks 16. jūnijā «Arēnā Rīga».

Pasaules koncertturneja «Drones» (skat. albuma recenziju), kuras ietvaros «Muse» uzstāsies Rīgā, ir viens no iespaidīgākajiem šoviem mūzikas industrijas vēsturē. Jaunās skatuves dizains un konfigurācija dos iespēju klātesošajiem iegūt nepieredzētu 360 grādu muzikālo un vizuālo baudījumu. Pēc vairākiem koncertiem, kuri iezīmēja jauno turneju, «Drones» jau nodēvēts par labāko šovu grupas pastāvēšanas laikā. «Episki», «satriecoši», «ambiciozi» - tie ir tikai daži no slavinošajiem epitetiem, ko starptautiskā prese veltījusi grupas jaudīgajiem koncertiem. «The Guardian» nodēvējis «Muse» šovu par «apdullinošu un žilbinošu», bet «New York Times» raksta: «Neizsīkstoša attīstība, kurinot enerģijas līmeni aizvien augstāk un augstāk, pārspējot jebkuras muzikālās un vizuālās gaidas!»

Virs skatuves, kas atradīsies «Arēnas Rīga» vidū, gaisā ar īpašas tehnikas palīdzību tiks nodrošināti 16 lidojoši objekti, kas simbolizēs dronus. Tos papildinās milzīgi projekcijas ekrāni, attēlus nodrošinot ar jaunākās paaudzes filmēšanas tehniku un modernākajiem 3D kustību sensoriem.

Šova laikā vizualizācijas precīzi seko grupas dalībnieku kustībām. Vairākas 3D kameras filmē iespaidīgo skatuvi, bet katram grupas dalībniekam pievienoti sensori, kas, tverot viņu kustības, novirza informāciju speciālai programmai, kura savukārt jau tālāk uz ekrāniem ģenerē grafiskos attēlus. Faktiski animācija atbild uz grupas dalībnieku kustībām tāpat kā videospēles laikā, reaģējot ik reizi, kad viņi grasās lēkt vai skriet apkārt skatuvei. Turklāt, tas dod iespēju «Muse» ar savām kustībām kontrolēt ne tikai vizuālo informāciju uz ekrāniem, bet pat skaņu.

Koncertējot uz skatuves arēnas centrā, mūziķu uzstāšanās būs vērojama no visām pusēm. «Uzmanieties, jūsu smadzenes var pārkarst!» brīdina mūzikas apskatnieki, raksturojot koncertturnejas «Drones» pirmos iespaidus. «Jā, tas būs neaptverami jaudīgi, sagatavojieties nokļūt episkā kinematogrāfiskā darbā, kura aktieri būsiet jūs paši, bet mēs - režisori,» stāsta Mets Belamijs.

Foto: Publicitātes foto

Biļetes uz «Muse» šovu būs nopērkamas no pirmdienas, 22. februāra, «Biļešu servisa» kasēs un www.bilesuserviss.lv. 360 grādu skatuves risinājums nodrošinās, ka jebkura vieta būs laba. Stāvvietas cena būs 49 eiro, sēdvietas pirmajā stāvā maksās, sākot no 69 eiro, bet biļetes cena trešajā stāvā būs 49 eiro.

Bet jau šopiektdien, 19. februārī, plkst. 10.00 «Biļešu servisa» kasēs un www.bilesuserviss.lv tiks uzsākta biļešu iepriekšpārdošana FBI koncertu kluba biedriem, dodot iespēju kārotās vietas iegādāties pirmajiem. Reģistrācija FBI mājaslapā - bez maksas.

Beidzamo reizi «Muse» Rīgā viesojās 2012. gadā studijas albuma «The 2nd Law» veicināšanas turnejas ietvaros.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu