Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«The Citizens LV» nāk klajā ar debijas albumu

TVNET
«The Citizens LV» nāk klajā ar debijas albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
«The Citizens LV»
«The Citizens LV» Foto: Publicitātes foto

Šodien jaunā pašmāju muzikālā apvienība grupa «The Citizens LV» nodod klausītāju vērtējumam savu debijas albumu «Concrete Dreams», informēja grupas pārstāve Gunda Bergmane. Tā prezentācijas koncerts notiks 8. oktobrī plkst.16.30 klubā «Piens».

«The Citizens LV» plašākas auditorijas vērtējumam jau iepriekš nodevusi pirmo singlu «Happy Family» un tā videoversiju no debijas albuma «Concrete Dreams». Dziesma «Happy Family» ir jaunākā no grupas daiļrades, kura vēl nedēļu pirms paredzētās ieraksta sesijas bijusi tikai idejas formātā. Mūzikāli «Happy Family» ir bagāta ar sintezatoru partijām, kuras papildina R&B, hiphopa un deju mūzikas ritmi, tomēr tai netrūkst arī rokenrola asuma, ko piešķir elektriskās ģitāras partijas.

Dziesmas lirika pauž nepiepildītās cerības, sāpes un vilšanos par izjukušām attiecībām, kā arī grūtībām, kuras jāpārvar, lai noturētu to, kas svarīgs pašam, skaidro mākslinieki. «Dziesma «Happy Family» ir drūma, bet arī enerģiska, to klausoties ir grūti nostāvēt mierīgi un nekustēties līdzi mūzikālajam pavadījumam,» tā grupa komentē jaunāko singlu.

Singla video papildinot dziesmas lirisko vēstījumu, turpinot tēmu par uzticību, attiecībām, bailēm un neziņu. Galvenais varonis tiek izvests cauri vētrainiem notikumiem, kuru rezultāta viņam ir jāizvērtē sava rīcība un sekas. Video liek padomāt par to, vai esi laimīgs un vai zini, ko pašam nozīmē būt laimīgam.

«The Citizens LV» 2010. gada martā izveidoja četri draugi un tolaik skolasbiedri - Jānis, Reinis, Roberts un Krišjānis. Vēlāk tai pievienojās ģitārists Rihards. Mūziķi grupas pastāvēšanas laikā ir izmēģinājuši un smēlušies iedvesmu no dažādiem populārās mūzikas žanriem un izpildītājiem, līdz visbeidzot atraduši savu skaņu žanrā, ko paši raksturo kā sintezatoru roku jeb sintroku. Grupa ir uzstājusies festivālos «Positivus 2014» un «Kuldīga LiveFest», kā arī dažādos citos Latvijas mēroga pasākumos.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu