Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Auškāps iestudē Eliota Heiza «Ceļā uz mājām»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Latvijas Nacionālā teātra Aktieru zālē Dāvis Auškāps iestudē Eliota Heiza «Ceļā uz mājām». Pirmizrāde 19.septembrī.

Izrāde «Ceļā uz mājām» asprātīgā formātā piedāvās mūsdienu ģimenes problēmu koncentrātu: autoritātes trūkums, dzimuma lomu (ne)sadalījums, «skeleti skapjos», bojāto telefonu komunikācija, mīlestības trūkums, aizvainojums, dalījums mīļajos/nemīļajos utt.

Dāvis Auškāps: «Man ir zināmi daudzi no tajā skartajiem tematiem, ko arī es esmu pieredzējis savā dzīvē, savā lielajā ģimenē ar brāļiem, māsām, brālēniem, māsīcām, tēva radiem, mātes radiem, tagad arī sievas un brāļa sievas radiem. Es gan tur nesaskatu nevienu konkrēti. Kā izrādē «Blakts» saka – «tas nav par tevi, tas ir par tavu kaimiņu». Tās ir lietas, par kurām man gribas runāt.»

Lomās: Ilze Rudolfa, Voldemārs Šoriņš, Līga Zeļģe, Ainārs Ančevskis, Egils Melbārdis un Jānis Āmanis.

Scenogrāfe un kostīmu māksliniece Agnese Kaupere. Jāņa Aišpura mūzika.

Šis ir Dāvja Auškāpa trešais iestudējums Nacionālajā teātrī. Pirmie divi – Jevgeņija Griškoveca vīru saruna «Satisfakcija» un Vladimira Majakovska groteskā luga «Blakts» – tapuši studiju laikā.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu