Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

«Enhet» svinēs 14 gadus, koncertējot Rīgā, Valmierā un Cēsīs

TVNET
«Enhet» svinēs 14 gadus, koncertējot Rīgā, Valmierā un Cēsīs
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
«Enhet»
«Enhet» Foto: Publicitātes foto

Cēsu smagās mūzikas apvienība «Enhet» laika posmā no 28. līdz 30. maijam atzīmēs savu 14. pastāvēšanas gadu, sniedzot koncertus «Nabaklab» Rīgā, «Tautas harmonijas centrā» Valmierā, kā arī pašu mājās - Cēsu «Fonoklubā».

«Enhet» visus koncertus svinēs kopā ar vienu no šā brīža aktīvākajām Polijas metāla apvienībām «Lostbone», kas 2014. gada nogalē laida klajā savu ceturto pilna apjoma albumu «Not Your Kind». Tāpat atsevišķos pasākumos pievienosies Cēsu «hardcore» skatuves grupas «Spit it Out», kā arī «Ghetto Zloba», «B.A.R.» un grupa «Liblikas» no Igaunijas.

Pirmais koncerts norisināsies jau ceturtdien - 28. maijā, klubā «Nabaklab» plkst. 21.

Viens no «Enhet» dibinātājiem, basģitārists Mārtiņš Brants ir priecīgs par gaidāmajiem svētkiem: «Grupas jubileja mums ir izveidojusies par nemainīgu tradīciju jau vairākus gadus. Ierasts, ka rudenī dodamies Eiropas turnejā, bet pavasarī svinam svētkus. Īpašs notikums būs koncerts Valmierā, kur neesam uzstājušies kopš 2007. gada - ir jūtams, ka alternatīvā skatuve sāk atdzīvoties, un ir tikai loģiski, ja viens no tās epicentriem atrodas Latvijas underground skatuvei vēsturiski nozīmīgajā Valmierā.»

Nelielo koncertu sēriju «Enhet» noslēgs sestdien pašu mājās «FonoKlubā», kur pievienosies cita pašmāju alternatīvajai skatuvei labi pazīstama apvienība - «Ghetto Zloba».

14 gadu laikā «Enhet» ir izdevuši divus albumus, kā arī spēlējuši vairāk nekā 300 koncertus 12 valstīs, dalot skatuvi ar tādām apvienībām kā «Madball», «Agnostic Front», «Cradle of Filth», «Soulfly» un daudzām citām. Šobrīd cēsnieki aktīvi strādā pie jaunā materiāla, lai jau šajā vasarā to celtu gaismā. Grupas jaunākais albums «Keep it Clear» iznāca 2012. gadā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu