Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Rīgā atkal koncertēs ģitārists Tomijs Emanuels

TVNET
Rīgā atkal koncertēs ģitārists Tomijs Emanuels
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Tomijs Emanuels
Tomijs Emanuels Foto: Roberts Neilands speciāli TVNET

27. aprīlī plkst.19 Rīgas Kongresu namā ar savu vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies akustiskās ģitārspēles virtuozs Tomijs Emanuels no Austrālijas. Pirkstiņspēles jeb «fingerstyle» tehnikas pārstāvja performanci raksturo izkoptā spēles tehnika, virtuozitāte, dvēseliskums, kā arī lielisks skatuves šovs, informēja koncerta rīkotāji.

Savas karjeras laikā Emanuels ir muzicējis kopā ar tādiem mūziķiem kā Čets Atkins, Ēriks Kleptons, Džordžs Martins, Henks Mārvins, Džo Velšs, Stīvijs Vonders, Noukijs Edvards no «The Ventures», Less Pols, Kīts Urbans un arī ar Leksingtonas, Dortmundas un Rietumaustrālijas simfoniskajiem orķestriem. Bez tam Emanuels ir spēlējis Sidnejas 2000.gada olimpisko spēļu noslēguma ceremonijā.

Kopš 1984. gada Emanuels daudzkārt saņēmis dažādas mūzikas balvas un labākā ģitārista titulus gan dzimtajā Austrālijā, gan ārvalstīs. Emanuels saņēmis divas «Grammy» nominācijas, izdevis 21 mūzikas albumu, no kuriem jaunākais ir viņa 2013. gadā izdotais «Live and Solo in Pensacola, Florida».

Mūziķis Rīgā uzstājies vairākkārt, pēdējo koncertu sniedzot 2014. gada aprīlī (skat. foto).

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu