Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Vēl viena grāmata par divu dienu diētu

TVNET
Vēl viena grāmata par divu dienu diētu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: publicitātes

Klajā nākusi vēl viena (sekojot «Ātrā diēta») grāmata par divu dienu badošanos. «Ievērojiet diētu divas dienas nedēļā. Ēdiet normāli pārējās piecas dienas,» tas ir galvenais nosacījums, kas jāievēro tiem, kas ietur divu dienu diētu. Doktores Mišelas Hārvijas (Michelle Harvie) un profesora Tonija Hauela (Tony Howell) grāmata ir domāta ne tikai tiem, kas cieš no liekā svara problēmām, bet arī tiem, kas vēlas dzīvot pilnvērtīgu dzīvi bez veselības traucējumiem, informē izdevniecībā «Jāņa Rozes apgāds».

Abi zinātnieki grāmatā skaidro, kā ēdiens un ēšanas paradumi ietekmē mūsu organismu un pašsajūtu. Ilgu pētījumu rezultātā viņi ir izstrādājuši diētu, kas atšķiras no mums jau zināmajām.

www.jr.lv

Grāmatas autori lasītājam draudzīgi un saprotami izstāsta divu dienu diētas būtību, paskaidro, kā nodrošināt šīs diētas efektivitāti un atgādina, cik svarīgi ir kļūt fiziski aktīvam un saglabāt slaidumu. Autori vērš uzmanību uz sabiedrības aptaukošanās tendenci mūsdienu Rietumu sabiedrībā.

Grāmatas pielikumos atradama tabula ķermeņa tauku īpatsvara noteikšanai, ieteikumi, kā kļūt aktīvākam ikdienā, 12 nedēļu treniņu plāns, kā arī norādes uz dažādiem interneta resursiem ar veselīga dzīvesveida ieteikumiem. «Divu dienu diētā» ietverti arī ēdienkartes plānotāji un bagātīgs recepšu klāsts divām atslodzes un pārējām nedēļas dienām.

Foto: publicitātes

«Kā divu dienu diēta izceļas daudzo dažādo diētu vidū? Tā veidota ar mērķi palīdzēt izdarīt pareizo izvēli, zaudēt svaru, mainīt ieradumus un aktīvi uzlabot veselību bez sajūtas, ka kaut kas tiek liegts. Darbā ar cilvēkiem, kuri vairākkārt ievērojuši diētas, esam pārliecinājušies, ka šī unikālā pieeja piedāvā reālu alternatīvu ikvienam, kurš piedzīvojis negatīvu pieredzi tradicionālo diētu ievērošanā. Mūs tik ļoti iespaidoja divu dienu diētas pozitīvie rezultāti, ka vēlējāmies darīt to pieejamu visiem, kuriem ir – vai agrāk ir bijušas – grūtības nomest svaru. Daudziem mūsu pacientiem divu dienu diēta palīdzējusi kļūt slaidākiem un veselīgākiem. Mēs ceram, ka tā notiks arī ar jums.» (Mišela Hārvija, Tonijs Hauels)

No angļu valodas tulkojusi Maija Brūvere un Renāte Punka.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu