Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Ķiģelis, Grodums un Buķelis izveido rokgrupu «Dūmi»

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3
Foto: Edgars Kalmēns TVNET

Šajā nedēļā, kad gaisā un veikalu skatlogos vairāk nekā citkārt virmo mīlestība, rokgrupa «Dūmi» piedāvā savu pirmo kopīgi ierakstīto balādi «Tava sirds».

Lai gan «Dūmu» vārds līdz šim plašākā sabiedrībā nav izskanējis, grupa sevī apvieno mūziķus, kuru vārdi komentārus neprasa. Grupas līderis un vokāls ir Jānis Buķelis, ģitārists - Fēlikss Ķiģelis, par basu atbild Elviss Grodums, taustiņinstrumentālists ir Gotlībs Šekspīrs, bet pie bungām - Matīss Bērzs.

Grupa «Dūmi» nav radusies nejauši. Tās pirmsākumi ir meklējami Fēliksa Ķiģeļa, Aivara Brīzes un Elvisa Groduma kopīgi sāktajā muzikālajā sadarbībā, ko pārtrauca Aivara pēkšņā un traģiskā aiziešana aizsaulē. Tomēr Brīzes, Ķiģeļa un Groduma grupa, lai arī netika pie skanīga nosaukuma, paguva ielikt nenodzēšamus pamatus, ierakstot un publiskojot divas lieliskas dziesmas - «Vēl» un «Pasaule deg» - dziesmas ar dvēseli, smeldzi un stāstu. Tāpēc, cienot Aivaru un viņa ieguldījumu latviešu rokmūzikā, tika nolemts turpināt aizsākto, kā to būtu vēlējies arī pats Brīze. Pieaicinot grupā Jāni Buķeli, kura balss ir šobrīd viena no spēcīgākajām roka balsīm Latvijas mūzikā, grupai tika dota jauna elpa un tapa «Dūmi».

Šobrīd «Dūmi» strādā studijā pie jaunām dziesmām un koncertprogrammas, gatavojoties koncertiem.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 3

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu