«Singapūras Satīna» jaunajā video gorās seksīgas pašmāju modelītes

FOTO: Publicitātes foto

Pašmāju apvienība «Singapūras Satīns» nupat faniem nogādājuši jaunu singlu un videoklipu ar nosaukumu «Benz», kurā puiši nekautrējas izrādīt savu romantisko un juteklisko pusi.

«Mums bieži jautā, kāpēc mūsu klipos ir tik maz mašīnu un meiteņu, tāpēc pēc rūpīgas apspriedes nolēmām radīt klipu, kurā ir mašīnas un meitenes, tādējādi pierādot to, ka mašīnas un meitenes mums ir tuva tēma. Arī romantika vienmēr mums bijusi aktuāla tēma, par to liecina arī iepriekšējie hiti «Ir vērts», «Paliec pie manis» un «Nav vērts», taču bieži vien neizdodas šīm tēmām pieķerties tik daudz, cik gribētos vai vajadzētu. Vispār mums pašiem liekas, ka klips ir konča,» par jauno dziesmu stāsta grupas pārstāvji.

Videoklips tapis sadarbībā ar nesen atklātās radošās apvienības «Honeymoon High» līdzdalību, un tajā piedalās pašmāju modeles Daria von Tri un Terēze Strādniece. Videoklipu filmējis un montējis talantīgais Artūrs Krūmiņš, kurš plašākai auditorijai zināms ar vizualizācijām repera Edavārdi dziesmām «Pa īsto» un «Zilie ekrāni».

Grupai «Singapūras Satīns» šobrīd ir vasaras tūre un viņi būs sastopami koncertos «Positivus», «Summersound», Kuldīgā, Gulbenē, Valmierā, Olainē un citās Latvijas pilsētās.

Uz augšu
Back