Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Eirovīzijas pusfinālam mainīti divi dziesmu izpildītāji

LETA
Eirovīzijas pusfinālam mainīti divi dziesmu izpildītāji
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Latvijas Televīzijas valdes loceklis Edgars Kots piedalās preses konferencē, kurā informē par Eirovīzijas dziesmu konkursa aktualitātēm
Latvijas Televīzijas valdes loceklis Edgars Kots piedalās preses konferencē, kurā informē par Eirovīzijas dziesmu konkursa aktualitātēm Foto: LETA

Šogad pirmo reizi Eirovīzijas dziesmu konkursa rīkotāji nacionālās atlases konkursā dziesmu iesniedzējiem pēc dziesmu pieteikšanas ļāva vēl pēc neilga laika mainīt dziesmu izpildītājus, un šo piedāvājumu izmantojuši divi dziesmu iesniedzēji.

Kā žurnālistiem pastāstīja Eirovīzijas dziesmu konkursa starptautisko sakaru koordinatore Zita Kaminska, dziesmas "Daylight" iesniegšanas brīdī jau bija zināms, ka izpildītājs tiks vēl meklēts, bet tagad kļuvis zināms, ka šo dziesmu konkursā izpildīs grupa "D-Family", ko veido Miks, Paula un Edijs Dukuri, kā arī Kaspars Tīmanis, Oskars Ozoliņš un Elīna Silova.

Otras izmaiņas ir saistītas ar mūziķi Emīlu Balceru, kurš dziesmu iesniegšanas brīdī bija izpildītājs diviem darbiem. "Balceris izvēlējās pats ar sevi nekonkurēt, tādēļ Eirovīzijas nacionālās atlases pusfinālā viņš piedalīsies ar dziesmu "Angel In Disguise", izpildot to grupas "Musiqq" sastāvā, bet solo dziesmu "Let Me Be" izpildīs dziedātāja Sabīne Berezina," stāstīja Kaminska.

Atšķirībā no diviem iepriekšējiem gadiem šogad konkursa organizatori atgriežas pie diviem pusfināliem. Katrā pusfināla kārtā piedalīsies desmit dziesmas, no kurām piecas kvalificēsies finālam - trīs dziesmas noteiks skatītāju telefonbalsojums, bet divas izvirzīs žūrija. Jaunums nacionālajā atlasē būs izaicinājuma kārta, kurā piedalīsies desmit dziesmas, kas pēc pusfināla kārtu rezultātiem nebūs kvalificējušās finālam. Izaicinājuma kārtā finālam kvalificēsies divas dziesmas, no kurām vienu noteiks televīzijas skatītāju balsojums, bet otru - žūrija.

Pirmais pusfināls Latvijas Televīzijas (LTV) 1.kanāla ēterā notiks 5.februārī, otrais - 12.februārī, papildkārta jeb izaicinājuma kārta norisināsies 19.februārī, bet nacionālās atlases fināls notiks 26.februārī LTV 1.kanāla tiešraidē no Ventspils teātra nama "Jūras vārti".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu