Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Nācis klajā mūzikla «Dzimuši mūzikai» dziesmu albums

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Publicitātes foto

Nācis klajā dziesmu albums «Dzimuši mūzikai», kurā apkopotas dziesmas, kas būs dzirdamas tāda paša nosaukuma mūzikla izrādēs 1.septembrī un 2.septembrī Latvijas Nacionālajā teātrī, informē izdevniecības «MicRec» pārstāvji. Albumā apkopotas 20 dziesmas, kuras izpilda mūzikla dalībnieki. Mūzikla skaņu celiņā iekļautas pārsvarā pašu «Latvijas Neatkarīgās televīzijas» un izklaides kanālā «2» šova «OKartes skatuve» pirmās un otrās sezonas dalībnieku komponētās dziesmas, kā arī vairākas Raimonda Paula melodijas.

Dziesmas vadmotīva melodiju «Mēs nākam no rītdienas» speciāli mūzikla galvenās lomas tēlotājam Mārtiņam Ruskim rakstījis Ainars Virga.

Jau ziņots, ka mūzikla «Dzimuši mūzikai» režisors ir Andris Bulis, horeogrāfiju veidojusi deju studijas «Body&Soul» vadītāja Līga Liberte. Izrādes scenogrāfiju veidojis Ģirts Mucenieks, video grafiku autors ir Kristiāns Laķis-Lazdāns, scenāriju un dialogus rakstījusi Līva Paudere, bet tērpus veidojis mūzikla dalībnieks Kašers ar savu komandu «Kasholela».

Mūziklā piedalīsies jaunie izpildītāji Mārtiņš Ruskis, Antra Stafecka, Marta Ritova, Madara Grēgere, Jānis Buķelis, Kašers, Anete Volmane, Anita Intaite, Oskars Deigelis, Sabīne Berezina, Kristīne Šomase, Toms Bokums, Kristaps Pujāts un Raitis Beķeris. Izrādēs piedalīsies arī dejotāji Ieva Biteniece, Kaspars Meilands, Georgs Bormanis, Oļegs Puzikovs un Ojārs Nicmanis no deju studijām «Pro-X» un «JV Club».

Mūziklā piedalīsies arī instrumentālā grupa «Lielupe» Artūra Palkeviča vadībā.

«Dzimuši mūzikai»
«Dzimuši mūzikai» Foto: Publicitātes foto
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu