Jānis Skutelis Jaunajā Teikā atklājis Latvijā pirmo “Filozofu restorānu”

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

​Turpinot pasākumu sēriju “Rīgas Street Food Garša”, kuras mērķis ir atklāt jaunas Rīgas ielu ēdienu garšas un pieredzes, 26. jūlijā Jaunajā Teikā savu ballīti uzrīkoja komiķis Jānis Skutelis un “Pusnakts šovs septiņos” radošā komanda. Viesus gaidīja ne vien gardi ēdieni un improvizācijas teātra performances, bet arī Latvijā pirmais “’Filozofu restorāns”, prāta spēles un pat kāju volejbols. Uzstājās arī grupa “Dziļi violets”.

 

Restorāns “Mākonis” pasniedza lieliskus kokteiļus un beļģu vafeles, kā arī īpaši Jānim Skutelim pagatavotus, viņa iecienītos beļģu frī, ko citkārt ēdienkartē neiekļauj. Ar iemīļotiem burgeriem cienāja “Čarlstons” un “Munch”, autentiskus indiešu ēdienus bija iespējams nogaršot pie “Singhs”, par izcilu turku virtuvi parūpējās “Food Box”. Gardēžiem bija pieejami arī gardie “Hugo” bagešburgeri un “Be Rolls” saldējums. Par apmeklētāju garšas kārpiņu lutināšanu rūpējās arī “Terra” restorāns.

Jāņa Skuteļa un “Pusnakts šova septiņos” radošās komandas pasākums ir jau otrais sērijā “Rīgas Street Food Garša”, kuru jūlijā, augustā un septembrī Jaunās Teikas rajonā rīko dažādu Rīgas dzīvesstilu eksperti un kuras mērķis ir izzināt Rīgas ielu ēdienu (street food) nišu. Pirmo pasākumu ar nosaukumu “All Black Everything” 12. jūlijā sarīkoja reperis Ozols, savukārt sēriju turpinās:

9. augustā – TV vadītāji Lelde un Aivis Ceriņi;

23. augustā – Latvijas biznesa vides kurators Andris Ozols;

6. septembrī – TV šova “Māmiņu klubs” vadītāja un blogere Kristīne Virsnīte.

Katrs no ekspertiem izvēlas pasākuma kopējo tematiku, pārstāvētos street food jeb ielu ēdienu uzņēmumus, muzikālo gaisotni un aktivitātes apmeklētājiem, kuras, viņuprāt, visvairāk atbilst īstena Rīgas dzīvesstila noskaņojumam.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu