Iepazīsties ar spridzīgajiem “Lauku sētas” jaunās sezonas dalībniekiem!

TVNET
Iepazīsties ar spridzīgajiem “Lauku sētas” jaunās sezonas dalībniekiem!
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Foto: TV3 publicitātes

LNT šova “Lauku sēta” piektā sezona ir gandrīz klāt, un pienācis laiks iepazīties ar desmit dalībniekiem, kuri “Jaunozolu” saimniecībā Māriņkalnā Alūksnes pusē cīnīsies ar sevi un dažādiem izaicinājumiem.

Cīņu sāk piecas meitenes un pieci puiši, un līdz pat finālspēlēm dalībnieki sacentīsies divās komandās, lai pierādītu, ka ir stiprāki, labāki un čaklāki par pretējo dzimumu, un kāds no viņiem iegūs “Lauku sētas 2018” čempiona titulu!

Lūk, arī desmit piedzīvojumu kārie dalībnieki!

Ingars Babčuks (24 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Ingars Babčuks no Brankām Cenu pagastā ir pilsētas puisis, kurš no lauku darbiem nezina neko. Ikdienā viņš nodarbojas ar pasākumu organizēšanu un vadīšanu jauniešiem, un “Lauku sētā” viņš ir gatavs apgūt daudz jauna. Komunikabls un smaidīgs, bet, ierodoties “Lauku sētā”, ir skaidrs, ka ar dažiem dalībniekiem mierīgi sadzīvot būs neiespējami. Vai “Lauku sētas” agrie rīti un smagie darbi būs Ingaram pa spēkam, vai tomēr viņš padosies? Ingars ir tas tipāžs, kurš parasti iekuļas dažādās problēmās, un arī “Lauku sētā” bez kolēģes Līgas izpalīdzīgajām rokām un zināšanām medicīnā neiztikt. Ingars darīs, ko liks, bet vai sapratīs, kas un kāpēc ir jādara? Puiši Ingaru ātri vien sāk dēvēt par topmodeli, nevis kārtīgu darbu darītāju.

Dairis Mežulis (40 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Dairis Mežulis no Gulbenes novada Līgo pagasta ir īstens lauku vīrs, kurš ikdienā strādā lauku saimniecībā, un viņa spēks un zināšanas teju visos lauku darbos ļoti noderēs puišu komandai. Bet vai stiprākos nemēģina izbalsot pirmos?

Dairis simpatizē arī meitenēm, kuras, iespējams, redzot viņa spēku, to izmantos savā labā. Celt, rakt, pļaut, mūrēt, būvēt – tas ir Daira ampluā, bet kas notiek, kad viņam jābūt virtuvē un jāgādā, lai visi ir paēduši? Cik stipri ir viņa nervi, kad trūkst kārtīgu darba roku un jācīnās ir vienam? Vai viens  var būt cīnītājs un cik ilgi ar godīgu spēli un mērķi izbalsot tikai vājākos var noturēties spēlē?

Rasmuss Pujāts (30 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Rasmuss Pujāts no Lutriņiem Saldus novadā ir mērķtiecīgs, čakls un pedantisks teju visos savos darbos, un arī lauku darbi viņam nav sveši. Viens no viņa hobijiem ir ēst gatavošana, tā ka virtuvē satraukuma nebūšot. Rasmuss ar Dairi uzskata, ka ir centīgākie un gudrākie no puišu komandas un pārējie ir tikai palīgi, bet cik sarežģīti var būt sastrādāties ar tiem, kuri nebūt nav līdzīgi viņam? “Lauku sētas” Sprīdītis, kuram teju vienmēr līdzi ir salmu cepure un maza lāpstiņa. Spēcīgs dalībnieks, kurš vienmēr grib būt labākais, ātrākais un čaklākais, bet vai tieši tas nebūs par iemeslu dažādiem konfliktiem? Strīdi, simpātijas, uzvaras un zaudējumi – tas viss tiks piedzīvots. Bet kā tas beigsies, jo pats Rasmuss pieņems tos svarīgākos lēmumus?

Dzintars Bumbiers (35 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Dzintars Bumbiers no Nevejas Dundagas pagastā ir bezdarbnieks, kurš pats sevi dēvē par dārznieku-amatieri un palīgstrādnieku-profesionāli. Nāk no Dundagas novada Nevejas ciema, kurā kopj mātes dāliju dārzu un organizē ekskursijas. Prot teju visus lauku darbus, taču “Lauku sētā” ātri vien iemanto dīvaiņa statusu, jo teju visu redz savās vīzijās. Vīzijās parādoties, kurš kurā nedēļā būs pavārs, kuri sēdīsies uz sliņķu un izbalsoto sola, kā arī var precīzi pateikt to, kurš un kad “Lauku sētu” pametīs. Cik precīzas būs viņa vīzijas un kāpēc daļa dalībnieku tām sāks ticēt? Dzintars ir atvērts, godīgs, bez slēptiem nolūkiem un vispār meklē draudzeni, kurai lauki nav sveši.

Krišjānis Berģis (26 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Krišjānis Berģis  no Vandzenes Talsu novadā ir zemessargs un uzskata, ka gūtā pieredze noteikti palīdzēs kļūt par “Lauku sētas” uzvarētāju. Bravūrīgs, pašpārliecināts, ātrs un spēcīgs, bet vai ar to pietiks, lai kļūtu par puišu komandas līderi? Tiek uzskatīts arī par ļaunāko no dalībniekiem, kurš ar indīgām piezīmēm neskopojas. Starp Krišjāni un Zani ātri vien uzplaiksnīja abpusējas simpātijas, bet vai tās tiešām ir patiesas, vai tikai koalīcijas veidošanas pamats? Kurš kuru nodos – Zane Krišjāni vai Krišjānis Zani? Bet ir taču teiciens – tāda ir dzīve!

Sanita Šņepste (35 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Sanita Šņepste no Valkas (“Lauku sētā” saukta par lielo Sanitu) strādā par frizieri, bet lauku darbi viņai nav sveši, piemēram, vistas kāvusi jau pamatskolas vecumā. Neviens darbs nav neizdarāms, un, ko liek, tas jādara. Sanita viennozīmīgi ir līdere, kurā klausās ne tikai meitenes, bet arī puiši. Viņa nepaklusēs un nepakautrēsies iesaistīties strīdos, bet tajā pašā laikā ar puišiem labprāt pakoķetēs, ja tas dos labumu meitenēm, – īsi svārciņi un dupsis, pagriezts pret puišiem, ir tikai labs ierocis, kā novērst viņu uzmanību. Tā kā Sanita ir viegli aizkaitināma, viņas balsi sadzirdēs visi. Lokomotīve, kura velk daudzus, bet uzticas  tikai sev, jo šī ir spēle, kurā dunčus trin visi un vienā mirklī pat it kā vājākie un klusākie var nostāties pret stipro. Sanita dara, bet vai pirms tam padomā, kā rīkoties ir izdevīgāk, lai nokļūtu līdz finālam?

Zane Sterķe (24 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Zane Sterķe no Kandavas ir grāmatvede, un lauku darbi viņai nebūt nav tie tuvākie. “Lauku sētā” viņa piedalās, jo grib izbaudīt kārtīgu piedzīvojumu. Zane visiem saka, ka uzvarēt nemaz nevēlas, un vienkārši peld kā niere pa taukiem. Vai  tā Zane citiem cenšas aizmiglot acis? Simpātijas pret pretējās komandas dalībnieku Krišjāni parādās jau pirmajās dienās. Zane un Krišjānis teju katru brīvo brīdi pavada kopā. Zane savas neizlēmības, vieglprātības dēļ kļūst par ļoti svarīgu dalībnieku, jo par viņas balsi cīnās  gan meitenes, gan puiši. Vai viņa nodos meiteņu komandu?

Aija Dembovska (21 gads)

Foto: TV3 publicitātes

Aija Dembovska no Rīgas ir šovu zvaigzne un “Lauku sētā” piedalās, lai atrastu savu otro pusīti, un sākums ir daudzsološs – jau pirmajās naktīs viņa guļ zem vienas segas ar Rasmusu. Taču drīz vien visi dalībnieki no Aijas sāk novērsties, jo Aija to vien darot, kā izrādoties un melojot. Kad Aija ir nedēļas galvenais pavārs, neviens nav paēdis, jo ar higiēnas ievērošanu Aijai esot problēmas. Aijai vai ik uz soļa tiek veltītas dažādas rupjības – Ingars viņu dēvē par “Lauku sētas” prostitūtu, bet Krišjānis draud, jo Aija visu laiku visus apmelojot. Aija spiedienu no dalībniekiem nevar izturēt un teju katru dienu vairākkārt raud. Aija izvācas no dalībnieku naktsvietas un dodas gulēt saimnieka vecajā mašīnā. Ar katru nedēļu kļūst arvien trakāk, un Aija vairs pat nepiedalās iknedēļas darbos, kā rezultātā meiteņu komandai visu pagūt ir aizvien grūtāk.

Sanita Putniņa (35 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Sanita Putniņa no Cēsīm (Lauku sētā saukta par mazo Sanitu un Maziņš) ir klusa, mierīga, kautrīga lauku meitene, kurai no lauku darbiem visvairāk patīk ravēšana, bet ļoti baidās  no lielajiem lopiem. “Lauku sētas” saimniekiem ir desmitiem savvaļas govju – vai tas liegs viņai tikt ar darbiem galā? Auguma dēļ tiek pie iesaukas Maziņš, un “Lauku sētā” iemantojusi uzticamākās, godīgākās un labsirdīgākās dalībnieces statusu – ne ar vienu negrib kašķēties, labāk paklusēs  un piekāpsies... Bet varbūt tā ir tikai viltība?

Līga Poškus (62 gadi)

Foto: TV3 publicitātes

Līga Poškus no Rīgas ir cilvēks orķestris – mūziķe, vecmāte, kāpj kalnos. Īsumā – īsta avantūriste, un otru tādu kā Līga pat ar uguni neatradīsi. “Lauku sētā” Līga ieradusies ar mērķi vairot labo, mierināt un nepieļaut strīdus! Dzīvi tver viegli un ar baudu. Tic visam labajam, bet vai pārējie dalībnieki neliks viņai cilvēkos vilties? Līga citus cenšas neaprunāt un aizstāvēt, bet katram ir tik nervu šūniņu, cik ir, un daži eksemplāri spēj pat Līgu izvest no pacietības. Darbos nebūt nav tā ātrākā, un tas nereti kalpo par iemeslu savstarpējiem kašķiem.

Šovs pie TV skatītājiem nonāks 13. septembrī un būs baudāms ik ceturtdienu pulksten 21:10 kanālā LNT.

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu