"Lauku sētu" pamet Zanes precinieks Krišjānis

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Ceturtdien, 11. oktobrī, LNT skatītāji sekoja līdzi kaislībām šovā “Lauku sēta”, kur jautrība sita augstu vilni. Starp ravēšanu, olu izaicinājumu un ievārījuma vārīšanu saimnieki pārsteidza dalībniekus ar zaļumballi. Lustīgi danči, pirtošanās un, protams, pašu brūvēts “miestiņš”, kas nākamajā rītā daudziem lika justies manāmi sagurušiem.

"Lauku sētā" valda karsta vasariņa, tādēļ uz meiteņu ķermeņiem apģērba kļūst arvien mazāk – iespējams, tas ir veids, kā uzvarēt saimnieku uzdevumā, kurā katrai no komandām bija jāizravē 17 ķiploku vagas. 

Ravēšanas vadītāju godā tika iecelti Eva un Dzintars. Dzintars ļoti rūpīgi centās organizēt darbus, ik uz soļa mainot ravēšanas stratēģiju, kas citiem nebija pa prātam. Taču dāmu komandā ravēšanu patiesi izbaudīja vien Līga, kamēr Zane sūkstījās, ka mugura sāp, kājas ir kļuvušas stīvas un grūti ir gan stāvēt, gan apsēsties, turklāt meiteņu īsie svārki manāmi musināja puišus - nezāles lidoja uz visām pusēm, bira solījumi precēt un ne tas vien.

Lauku sētā neiztikt arī bez ogu lasīšanas un ievārījumu vārīšanas. Meitenes spraigā spēlē bija ieguvušas iespēju uz ogu lasīšanas uzdevumu savā komandā paņemt vienu puisi no pretējās komandas. Izvēle krita uz Dairi, kas viņu pašu nemaz neapbēdināja, jo tā bija iespēja būt tuvāk lielajai Sanitai, kas jau krietnu laiku Dairim ir iekritusi sirdī.

Pēc labi padarīta darba bija laiks gatavoties zaļumballei. Pavāri šoreiz bija kārtīgi pastrādājuši - galds vai lūza no visa, kas tajā celts, saimniece sabrūvējusi alu, bija arī pirts un dejas, puiši pa pliko leca dīķī, bet meitenes izbaudīja naksnīgu peldi.

Nākamajā rītā pēc ballītes dalībnieki ir pamatīgi “sadziedājušies”, taču kādam nakts ir bijusi pat pārāk gara - Krišjānis nemaz nedomā celties un guļ ķerrā, Rasmuss par to smejot joko, ka “buļļu dzira teļiem nav domāta”, kāds cits jau streipuļo pa vagām, kamēr Līga jau no sešiem rītā ir apzinīgi ķērusies pie darba. Par spīti nogurumam, lielās Sanitas vadībā strādā arī pārējie puiši, īpaši Dairis, jo Sanita ir skaidri norādījusi: “Gribi gulēt blakus? Strādā!”

Kā jau ierasts, pēc notikumiem bagātas nedēļas dalībniekus sagaida izbalsošana, un šoreiz šovu pamet nedēļas sliņķis Krišjānis. Gaužas asaras lej Zane - Krišjānis bija apsolījis, ja tiks finālā, tad precēs viņu, tagad uz kāzām Zane var necerēt. 

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu