Ģimene, draugi un fani atvadās no pāragri mūžībā aizgājušā Valtera Frīdenberga

TVNET
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Piektdien, 26. oktobrī, Rīgas krematorijas Lielajā zālē notika atvadīšanās no Latvijā mīlētā mūziķa un TV personības Valtera Frīdenberga - viņš šajā dienā būtu svinējis savu 31. dzimšanas dienu.

Foto: Jānis Škapars/TVNET
Foto: Jānis Škapars/TVNET
Foto: Jānis Škapars/TVNET

Vēl šovasar mūziķis TVNET stāstīja par saviem nākotnes plāniem, bet izrādījās, ka tā diemžēl bija mūsu pēdējā saruna ar Valteru Frīdenbergu. 

Jau ziņots, ka 30 gadus vecais mūziķis mūžībā aizgāja trešdien pēc ilgas slimības. Frīdenbergs cīnījās ar ļaundabīgu audzēju, un labdarības portāls "Ziedot.lv" pagājušā gada ziemā aicināja iedzīvotājus ziedot līdzekļus viņa ārstēšanai Vācijā.

Frīdenbergs dzimis 1987.gadā, mācījies Rīgas Valda Zālīša pamatskolā, Rīgas 1. Bērnu mūzikas skolā, Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā un Latvijas Universitātē ieguvis bakalaura grādu politikas zinātnē.

Savu mūziķa karjeru Frīdenbergs divu gadu vecumā sāka Latvijas Radio bērnu vokālajā ansamblī "Dzeguzīte", bet plašāku atpazīstamību guva kā grupas "Putnu balle" dalībnieks. 2005.gada viņš kopā ar Būmeisteru pārstāvēja Latviju "Eirovīzijas" dziesmu konkursā ar skaņdarbu "The War Is Not Over", iegūstot piekto vietu. 2011.gadā Frīdenbergs kļuva par grupas "Tumsa" vokālistu.

Frīdenbergs strādājis Latvijas Televīzijā (LTV), kur vadījis "Eirovīzijas" konkursa nacionālās atlases kārtu un raidījumu "Gudrs, vēl gudrāks".

Mākslinieks arī iesaistījās Latvijas politikā, būdams partijas LPP/LC un Zatlera reformu partijas biedrs.

Atvadīšanās no pāragri mūžībā aizgājušā Valtera Frīdenberga
Atvadīšanās no pāragri mūžībā aizgājušā Valtera Frīdenberga Foto: TVNET lasītāja foto
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu