Krogs "Aptieka" sāk svinēt desmit gadu jubileju

10 koncerti
TVNET
Krogs "Aptieka" sāk svinēt desmit gadu jubileju
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Krogs "Aptieka" svinēs desmit gadu jubileju ar desmit koncertiem
Krogs "Aptieka" svinēs desmit gadu jubileju ar desmit koncertiem Foto: publicitātes

No 1. līdz 10. novembrim Vecrīgas krogs "Aptieka" svinēs 10 gadu jubileju ar 10 Latvijā pazīstamu alternatīvas mūzikas grupu bezmaksas koncertiem.

Krogs “Aptieka” Rīgā pastāv nu jau desmit gadus, bet paša zīmola vēsture ir ilgāka, jo bāra īpašnieks, Amerikas latvietis Kristaps Krēsliņš, jau tālajā 1997. gadā Vašingtonā atvēra “Pharmacy Bar”. Nosaukumam daļēji iedvesmojis Krēsliņa vectēvs, kurš pirms Otrā pasaules kara vadījis aptiekas Rūjienā un Rīgā.

2008. gadā savas durvis mazā Vecrīgas šķērsieliņā vēra Latvijas krogs “Aptieka”, kas šo gadu laikā kļuvis par tikšanās vietu ārzemju latviešiem, kultūras un mūzikas pasaules pārstāvjiem un citiem alternatīvās noskaņas cienītājiem. Tāpat kā Vašingtonas “Aptiekā”, arī šeit galdos iestrādātas kapsulas un tabletes, plauktos un visur, kur iespējams, saliktas tukšas zāļu pudeles. "Aptieka" ir viena no retajām vietām, kuras apmeklētāji veido savu vakara "pleilisti" no mūzikas automāta jeb "jukebox".

“Aptiekā” regulāri notiek arī dažādu pašmāju un ārzemju alternatīvās mūzikas grupu koncerti. Gadu laikā krogā uzstājušies “Skyforger”, “Astro’n’out”, “Pērkons”, “Jumprava”, kā arī dāņi “Get Your Gun” un baltkrievu grupa “Super Besse”. Par tradīciju kļuvusi ikgadējā “Aptiekas Gada balvu” pasniegšana, Ziemassvētku labdarības izsole, kā arī piecu dienu festivāls “Ziemas zāles”.

Aplūko foto: "Aptiekas" 2 gadu jubileja.

Savu desmitgadi krogs Aptieka svinēs 11 dienas, sākot ar vienu no apmeklētāju iemīļotākajiem DJ un turpinot ar desmit vērienīgiem koncertiem kopā ar Aptiekai nozīmīgām grupām. Koncerts sākums darbdienās plkst. 21:00, brīvdienās plkst. 22:00. Ieeja pasākumos bez maksas. Krogs Aptieka atrodas Vecrīgā, Mazajā Miesnieku ielā 1.

31. oktobrī – kroga īstajā dzimšanas dienā - DJ Dīvs Reiznieks

1. novembrī – Bērnības milicija

2. novembrī – PND

3. novembrī – Martas asinis

4. novembrī – Nikto

5. novembrī – Oghre

6. novembrī – TESA un Grave Disgrace (sākums 20:00)

7. novembrī – Inokentijs Mārpls

8. novembrī – Nova Koma

9. novembrī – ILLA

10. novembrī – Eschatos

Vēsture: "Aptiekas" gada jubileja.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu