Intars Busulis visai Latvijai atklāj savu svaru

FOTO: publicitātes

No 29. oktobra līdz pat šova “X Faktors” finālam 16. decembrī, kas ir nepilnas septiņas nedēļas, Intars Busulis un grupa "Baritoni" piedalās izaicinājumā, kurā mērķis ir atbrīvoties no liekajiem kilogramiem. Izaicinājuma laikā dalībnieki ievēro īpaši sabalansētu un katram individuāli izstrādātu uzturu plānu, aktīvi sporto treneres Paulas Freimanes pavadībā, kā arī patstāvīgi mājās.

Pirms izaicinājuma sākuma 29. oktobrī puiši tika nosvērti, nomērīti, kā arī saņēma ieteikumus, kā veiksmīgāk sasniegt plānoto mērķi. Lai arī puišu kopīgā apņemšanās un vēlme bija atbrīvoties no 28 kilogramiem liekā svara, taču pēc tikšanās ar uztura speciālisti un saņemtajiem ieteikumiem ieteicams svars, no kura kopīgi jāatbrīvojas, ir 32 kilogrami.

Grupas ”Baritoni” mentora Intara Busuļa auguma garums ir 174 centimetri, svars 91 kilogrami, taču izaicinājuma beigās Intars sapņo svērt vien 82 kg, zaudējot deviņus kilogramus.

Mārtiņš Strods ir 184 centimetrus garš un sver 88 kilogramus un tievēšanas laikā plāno atbrīvoties no četriem kilogramiem.

Normunds Litovnieks ir 179 centimetrus garš, sver 92 kilogramus, taču sapņo svērt 85 kilogramus. Dziedātājs plāno atbrīvoties no septiņiem kilogramiem liekā svara.

Artūrs Puncuļs ir 182 centimetrus garš un sver 76 kilogramus. Artūrs piedalās izaicinājumā, lai atbalstītu draugus un uzlabotu savu fizisko formu, iespējams, tiktu pie “sešpakas”. Pēc konsultācijas ar uztura eksperti tika apstiprināts: lai Artūrs sasniegtu mērķi, ir jāatbrīvojas no trīs kilogramiem svara.

Ingars Puncuļs ir 188 centimetrus garš un sver 102 kilogramus. Dziedātājs ļoti nopietni gatavojas notievēt, apņemoties svērt 93 kilogramus, zaudējot deviņus kilogramus.

Uz augšu
Back