Noklausies Evijas Vēberes jauno dziesmu no topošās filmas

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2
Evija Vēbere
Evija Vēbere Foto: Miks Mazurs

Mūziķes Evijas Vēberes savdabīgā balss ieguvusi būtisku lomu Andra Gaujas topošās filmas “Nekas mūs neapturēs” skaņu celiņā. Filmas veidotāji piedāvā publikas vērtējumam Evijas iedziedāto un Ziemassvētku noskaņām atbilstošo skaņdarbu “Izoletta”.

Dziesma, kuras mūziku komponējusi Sniedze Prauliņa un tekstu sacerējis Edgars Šubrovskis, ir ierakstīta Ingus Baušķenieka ierakstu studijā “Bicycle Systems”.

“Evija ir neparastākā mūziķe, kādu esmu saticis. Viņas balss ir maiga kā samts un reizē elektriski uzlādēta kā augstsprieguma līnija,” savu izvēli skaidro režisors Andris Gauja.

Ierakstā piedalījušies arī Edgars Mākens un pats režisors Gauja, iespēlējot taustiņu partijas. 

Noskaties.

Topošā filma “Nekas mūs neapturēs” ir stāsts par lepniem cilvēkiem. Filmas centrā ir egocentriskais mūzikas producents (Andris Keišs), kurš sava nepiekāpīgā rakstura dēļ nonāk līdz absurdam ģimenes modelim, pārliecinot sievu (Kristīne Nevarauska), meitu (Dārta Stepanova) un jauno mīlestību (Elza Gauja) sadzīvot kopā zem viena jumta.

Mūzikai filmā ir būtiska loma, un tās skaņu celiņā ir iesaistīti daudzi atzīti mūziķi: Edgars Mākens (Gaujarts, Manta), Miķelis Putniņš (Ezeri), Kaspars Tobis (Dzelzs Vilks), Edgars Viļums (Triānas Parks, MESA), džeza bundzinieks Artis Orubs, jaunie komponisti - Sniedze Prauliņa, Gatis Ziema.

Andris Gauja
Andris Gauja Foto: LETA

Filmai būs plašs muzikālais spektrs, kas sniegsies no baroka līdz rokmūzikai, no modernisma un avangarda līdz saldai popmūzikai.

Dziesmas “Izoletta” izpildītāja, Nīderlandes Prinča Klausa konservatorijas absolvente Evija Vēbere ir laidusi klajā divus soloalbumus: “Dream Whispers” (2014) un “Sirdsbūt” (2018). Paralēli solo darbībai viņa piedalās Shipsea domubiedru sastāvā un Rūdolfa Macata projektā “Vēstnieks”. Strauju popularitāti mūziķe piedzīvoja pēc pretrunīgi vērtētās uzstāšanās Latvijas simtgades koncertā "Mīlestības vārdā. 18+”.

Foto: Informē par Andra Gaujas filmu "Nekas mūs neapturēs".

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 2

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu