Dagmāra Legante ar vīru saderinājusies pēc sešus mēnešus ilga romāna: “Mums viss notika ātri”

TVNET
Dagmāra Legante ar vīru saderinājusies pēc sešus mēnešus ilga romāna: “Mums viss notika ātri”
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: LETA

​TV personība un fotogrāfe Dagmāra Legante (41) ar vīru, uzņēmēju Normundu Celmiņu ir precējusies jau apmēram desmit gadus. Pāris kopā audzina abus Normunda dēlus un divas kopīgas meitas. Sarunā ar žurnālu “Ievas Stāsti” daiļā blondīne atklāja, ka ar mīļoto vīrieti ir saistīta jau kopš bērnu dienām, taču viņi pa īstam iepazinušies krietni vēlāk.

“Mūsu tēvi un pat mans vectētiņš strādāja kopā “Aerosolā”. Normunds zināja mani kā Pētera meitu. Pēc tam mūs nejauši sapazīstināja mana draudzene. Ir jau tie stāsti, ka cilvēki satiekas un ir tāds tink! Tā gluži nebija, ka ieraudzīju un – nu tik tagad ir! Drīzāk bija tāds – interesanti, kas te tagad būs...” izdevumu informēja Legante.

"Draudzējāmies sešus mēnešus, un tad Normunds mani bildināja. Mums viss notika ātri," pastāstīja bijusī modele.

Kā jau ziņots, Latvijas Televīzijas (LTV) autoru un izpildītāju konkursa "Supernova 2019" divus pusfinālus tiešraidē varēs vērot sestdienas vakaros – 26. janvārī un 2. februārī, savukārt fināls notiks 16. februārī. Šova vadītājas lomā līdzās Dagmārai Legantei konkursa piektajā sezonā atgriezīsies pirmo trīs “Supernovas” konkursu vadītāja Ketija Šēnberga.

Katrā "Supernovas 2019" pusfinālā startēs astoņi dalībnieki, bet iespēju sacensties finālā iegūs puse jeb četri dalībnieki. Pirmajā pusfinālā 26. janvārī startēs Samanta Tīna, Edgars Kreilis, Elza Rozentāle, Aivo Oskis, Alekss Silvers, Līga Rīdere, Kris & Oz un Laime Pilnīga. Otrajā pusfinālā 2. februārī uz skatuves kāps Adriana Miglāne, Markus Riva, Dziļi Violets feat. Kozmens, Laika Upe, Double Faced Eels, Kristiāna Bumbiere, Kristīne Pastare (Peress) un Carousel.

Uzvarētājs balvā saņems iespēju pārstāvēt Latviju starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Telavivā, Izraēlā, kā arī iespēju noslēgt līgumu ar vienu no reģiona vadošajām mūzikas izdevniecībām "Universal Music Group", kas var palīdzēt popularizēt konkursā uzvarējušo dziesmu ārpus Latvijas.

“"Supernova" Latvijas mūziķiem var pavērt durvis uz lielu iespēju - Eirovīziju vidēji noskatās 200 miljoni skatītāju visā Eiropā un pasaulē. Man ir prieks, ka katru gadu konkursam tiek pieteiktas aizvien kvalitatīvākas dziesmas un ka Latvijā ir autori, producenti un izpildītāji, kuri uzdrīkstas sapņot par lielāka mūzikas tirgus iekarošanu, un ir pietiekami drosmīgi, lai to realizētu šajā konkursā,” saka "Supernovas 2019" producente Ilze Jansone.

Abos pusfinālos un finālā konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija, taču lielu lomu spēlēs arī skatītāju balsojums. Šajā "Supernova" sezonā, balsojot par savu favorītu, no viena tālruņa numura varēs nosūtīt tikai vienu īsziņu un veikt tikai vienu zvanu. Balsot varēs arī "Supernova" mājas lapā, un jau trešo gadu papildus tiks ņemti vērā arī unikālie dziesmu klausījumi mūzikas straumēšanas platformā "Spotify".

Tēmas
Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu