Grupa "Carousel": Mulsums pēc uzvaras vēl līdz galam tā arī nav pārgājis

TVNET
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
"Carousel"
"Carousel" Foto: LTV1

Pēc negaidītās uzvaras Eirovīzijas nacionālās atlases finālā "Supernova 2019" kolektīvs "Carousel" vēl aizvien nespēj aptvert notikušo. Šorīt LTV radījumā "Rīta Panorāma" grupa sniedza nelielu interviju un dziesmas "That Night" priekšnesumu. 

"Pēc uzvaras bija mulsums, kas vēl līdz galam tā arī nav pārgājis," intervijā atzīst grupas soliste Sabīne Žuga, kura savulaik dziedājusi kopā ar Igo un grupu "Lady's Sweet". "Emociju ir daudz, bet mēs jūtamies ļoti priecīgi un pagodināti."

"Pamazām veidojam, komandu, to superkomandu," par gaidāmo uzstāšanos Eirovīzijas konkursā Telavivā, Izraēlā saka Žuga. 

Taujāta par dziesmas tapšanu, viņa atklāj, ka dziesmas skice tapa aptuveni pirms gada, pusotra. "Man uzreiz šī ideja iepatikās," atklāj Žuga. "Tad viss apauga ar tekstu un aranžējumu."

Noskaties interviju un priekšnesumu.

Duetu “Carousel” veido dziedātāja Sabīne Žuga un ģitārists Mārcis Vasiļevskis, kurš muzicē arī grupas “Laime pilnīga” sastāvā. Mūziķi muzikālo kopdarbību sāka 2015. gadā. Kopā izpildot un iedvesmojoties no sev iemīļotu autoru mūzikas, šobrīd “Carousel” ir sākuši realizēt savu sapni, radot oriģinālmūziku un strādājot pie topošā albuma. Mūziķiem ir tuva džeza, blūza, indie stilistika un muzikālā daudzveidība, bet viņu izpildījuma kvalitāte ir devusi iespēju uzstāties gan Latvijā, gan ārpus tās. Plašāka auditorija grupu iepazina 2018. gada nogalē, kad “Carousel” piedalījās koncertuzvedumā “Pasaka ziemā”. 

Carousel "That Night"
Carousel "That Night" Foto: Lauris Vīksne
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu