Pirmais ieskats šovā par skandalozo Andri Kiviču

Foto, video
Sejas.lv
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 12

Pirmdien, 25. februārī, kanālā STV Pirmā! pirmizrādi piedzīvos realitātes šovs “Kivičs. Pavisam privāti”, kas ļaus uzzināt visu par skandalozā pašmāju mūziķa Andra Kiviča un Lienes Skulmes attiecībām. Piedāvājam ielūkoties pirmajos kadros no gaidāmās epizodes!

Plaši apspriestā pārīša dzīvei mēneša garumā ik dienu sekos TV kameras, skatītājiem ļaujot ielūkoties gan abu ikdienā, gan privātajā dzīvē. Būsiet liecinieki Andra un Lienes mīlestībai un saņemsiet atbildes uz, iespējams, svarīgāko no jautājumiem - vai tā patiešām ir tik īsta, kā abi steidz paust sociālajos tīklos? Vai gluži otrādi – spēle popularitātes iegūšanai?

Skatītājiem būs iespēja ieskatīties Kiviča vēl neizdotās grāmatas lapaspusēs, kā arī atklāt visu patiesību par viņa darbošanos politikā. Realitātes šovi, kuros TV kameras seko līdzi slavenību dzīvei, visā pasaulē ir plaši pazīstami, taču par kādu no pašmāju populārām personībām tāds tiks veidots pirmo reizi.

Foto: “Kivičs. Pavisam privāti” pirmās sērijas kadri

“Andra un Lienes dzīvei sabiedrība, kā arī mediji seko līdzi ļoti aktīvi, plaši atspoguļojot un apspriežot ikkatru viņu soli vai izteikto frāzi. Tāpēc viens no lielākajiem izaicinājumiem šāda realitātes šova veidošanā ir saglabāt aktualitāti un nemitīgu skatītāju interesi par notikumiem, kuri nu būs vērojami ne tikai interneta vidē, bet arī TV ekrānos. Pieļauju, ka šovs mainīs skatītāju domas par Andri, Lieni un viņu attiecībām, jo tas, kāds ir Kiviča publiskais tēls, krasi atšķiras no tā, kāds viņš ir patiesībā,” par šovu “Kivičs. Pavisam privāti” saka producentu kompānijas “Brīvdienas” producente Sandija Miezīte.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 12

Tēmas

Lasītākais šobrīd
Top raksti
Uz augšu