Esmu laimīga, ka turu Miriamu Amiru klēpī, un vairs nav svarīgi, ko tas prasīja! Bet pirmajās dienās smadzenes vārījās un tam visam klāt pievienojās piena trūkums. Tā vienkārši uzreiz nebija un pēc trim dienām nebija. Caur sāpēm liku meitiņu klāt pie krūts, cerot, ka viss mainīsies. Līdz asinīm bija sajūta, ka pie krūts pieliek atkailinātu elektrības vadu. Vainas sajūta bija neizturama, teicu Edvīnam, ka esmu slikta māte, ja nespēju ne normāli laist bērnu pasaulē, ne tagad pabarot. Kāds ķīselis man bija galvā! Nabaga Edvīns!
Lai aprakstītu, cik traki man gāja, kad jau bijām mājās: nekad neaizmirsīšu nakti, kad mazā raudāja. Es, protams, biju zombijs un nezināju, kā lai palīdz. Staigāju pa dzīvokli ar meitiņu rokās, mēģinot nomierināt. Sakrātais nogurums un absolūta bezpalīdzība, neziņa, kā palīdzēt, pāraug histērijā. Pēc brīža es jau raudāju skaļāk par Miriamu Amiru, kas viņu arī nomierināja. Gan smieklīgi, gan skumji. Četras sienas pret manu trako dzīves ritmu pirms tam. Brīvība pret krūts barošanu katru otro stundu, kas liek justies kā piena fabrikai nevis cilvēkam, un, protams, atbildība par mazu, trauslu būtni, kurai nevar palīdzēt, jo vēdera stabilizēšanās process vienkārši ir jāiztur. Nākamajos mēnešos es jau daudzmaz sāku atgūt smadzeņu darbību, kā arī sāku saprast, kas meitiņai liek justies slikti. [..]
Tad arī sākās mierīgas naktis, un šobrīd mēs pat neatceramies, kā ir, kad Miriama Amira raud. Domāju, ja ne Edvīns, es jau 50 reizes būtu izsaukusi ātros bez nopietna iemesla un pati jau būtu trakomājā,” rasta dziedātāja.
“Lasīju, it kā būtu uzrakstīts par mums. Paldies, ka dalāties ar šādiem stāstiem, tiešām paliek vieglāk, ka neesi vienīgais ar šādu pieredzi, ka tā tas var notikt ar jebkuru”, “Kad manai māsai piedzima pirmais bērns, viņa arī raudāja kopā ar mazo, jo jutās tik bezspēcīga, ka nezina, kā palīdzēt mazajam puikam”, “Cik tomēr ir svarīgi, ka blakus ir adekvāts vīrietis, kas spēj emociju virpulī saglabāt racionālu domāšanu” - tā komentētāji.