Mairis Briedis par Kiviča kauju: "Nedod Dievs, kāds kļūs par invalīdu!"

FOTO: LETA, TVNET kolāža

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis izdevumam "Privātā Dzīve" komentējis  gaidāmo farsu - cīņu starp mūziķi Andri Kiviču un lētas slavas tīkotāju Niku Endziņu jeb Neidu, kurš apsūdzēts viltus ziņu izgatavošanā un publicēšanā. 

Briedis par gaidāmo cīņu, ko pats Kivičs un Neids nodēvējuši par kikboksa maču, izteicies skeptiski, sakot, ka tā būs parasta kaušanās. "Ja viņi mēģinātu boksēties, tas būtu apkaunojoši. (..) Boksā tiek izmantotas tikai rokas, taču kikboksā atļauts sist arī ar kājām. Nedod Dievs, kāds dabūs pa galvu un kļūs par invalīdu! Kas uzņemsies atbildību? Esmu pārliecināts, ka pirms cīņas nevienam neveiks asins analīzes, netaisīs magnētisko rezonansi, lai noskaidrotu – vai šie cilvēki vispār drīkst saņemt sitienus pa galvu," kritisks ir Briedis. 

Uz jautājumu, kuram ir lielākas iespējas uzvarēt, Mairis saka, ka tas varētu būt Kivičs. "Kivičam ir laba sportiskā bāze – viņš ir nodarbojies ar basketbolu. (..) Neids? Izskatās, ka nemāk neko."

Pēc sociālajā vietnē "Facebook" publicētās tiešraides, kuru Kivičs kopā ar savu mīļoto sievieti Lieni Skulmi uzņēma vannā, Neids izaicināja Kiviču uz boksa cīņu. Tā kā atbilde nesekoja, tad pāris dienas vēlāk Neids ķērās pie spēcīgākiem ieročiem un, rupjiem vārdiem, apvainojot Lieni, meta atkārtotu izaicinājumu. Šoreiz Andris Kivičs nepalika vienaldzīgs un izaicinājumu pieņēma. 

Uz augšu
Back