Raimonds Pauls un Andris Bērziņš kopīgi "sēž uz jumta"

TVNET
Raimonds Pauls un Andris Bērziņš kopīgi "sēž uz jumta"
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 3
Foto: publicitātes

Maestro Raimonds Pauls un dziedošais aktieris Andris Bērziņš izdod jaunu dziesmu albumu "Es šonakt sēdēšu uz jumta".

Jaunajā albumā iekļautas 12 dziesmas ar Leona Brieža un Guntara Rača vārdiem. Ierakstā piedalījušās arī otrās sezonas Latvijas "X Faktorā" atzinību guvušais meiteņu vokālais ansamblis "Radio trio". Ierakstā piedalījies arī pats komponists, ieskaņojot visas klavieru partijas. 

Raimonds Pauls: "Man šķiet, ka pēdējā laikā dziedošie aktieri ir mazliet pieklusuši, un es atcerējos par Andri, kurš vienmēr ir bijis viens no spēcīgākajiem dziedošajiem aktieriem. Esam sagatavojuši jaunu albumu un koncertprogrammu, kur tieši dzejai ir liela nozīme. Savukārt ierakstā, ļoti būtisku lomu spēlē “Radio trio” meiteņu pienesums. Domāju, ka tas ir labs līmenis, ko viņas demonstrē. Iespējams, nākotnē es varētu uzticēt viņām arī kādu solo numuru."

Andris Bērziņš: "Tās ir dziesmas par mūžīgām vērtībām. Par mīlestību, par dzīves izjūtām. Koncertos papildināsim to ar dzejas lasījumiem. Tur būs Šekspīrs, Rainis, Ziedonis, Peters un citi dižgari."

Bungas iespēlējis Māris Briežkalns, basa partijas Andris Grunte un ģitāru Jānis Bērziņš. Ierakstīts Latvijas Radio studijā. Ierakstīja un miksēja Pāvels Mališkins. Albumu izdod kompānija "MicRec".

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu