"Fono Cēsis" nosauc bezmaksas festivāla norises vietu un laiku

TVNET
"Fono Cēsis" nosauc bezmaksas festivāla norises vietu un laiku
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: publicitātes

Gadskārtējais mūzikas festivāls “Fono Cēsis” apstiprina savu norisi 19. un 20. jūlijā – "Cēsis 813" svinību laikā – par “Smilšu laukumu” dēvētajā Uzvaras bulvārī 22. 

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, arī šoreiz tas norisināsies divas dienas, paralēli izvēršot aktivitātes arī “Fonoklubā”. Festivāla rīkotāji mākslinieku sarakstu vēl neatklāj, taču sola publicēt pirmos vārdus jau tuvāko nedēļu gaitā. Sagaidāms, ka arī šogad uz galvenās skatuves kopskaitā kāps teju 20 grupas un mākslinieki.

“Katru gadu cītīgi apspriežam festivālam piemērotāko norises vietu. Šogad esam lēmuši, ka otro gadu pēc kārtas to rīkosim “Smilšu laukumā”. Eksperimentēšana ar norises vietu ir viena no priekšrocībām, kas rodas, rīkojot festivālu pilsētas centrā,” pastāstīja viens no festivāla rīkotājiem Marts Sildniks. “Turpinot tradīciju un sadarbojoties ar Cēsu Kultūras un tūrisma centru, “Fono Cēsis” būs bezmaksas festivāls.” 

Pasākums notiks sesto gadu pēc kārtas, kuru gaitā tas ir norisinājies trīs dažādās lokācijās. Tas tiek rīkots kā kādreizējā mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” tradīciju turpinājums, kas savu darbību pārtrauca 2012. gadā. Iepriekšējos gados “Fono Cēsis” ir uzstājušies tādi mūziķi kā britu folkroka zvaigzne Frank Turner, “Ewert and the Two Dragons”, “Skyforger”, “Astro’n’Out”, “Pērkons”, "Satellites LV" un daudzi citi.

Foto: Ar vērienīgu šovu noslēdzies festivāls «Fono Cēsis».

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu