Eirovīzijas censoņi "Carousel" izdod piecu dziesmu albumu

TVNET
Eirovīzijas censoņi "Carousel" izdod piecu dziesmu albumu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
“Carousel”
“Carousel” Foto: publicitātes

Grupa “Carousel” izdevusi debijas minialbumu jeb EP "Sketches of Sleepless Nights". Albumā iekļauti četri jauni skaņdarbi, kā arī dziesma “That Night”, kas šogad pārstāvēja Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā Izraēlā. 

Klausies albumu.

Svinot albuma iznākšanu, grupa šovasar plāno koncertus visā Latvijā, kas tiks izziņoti, tiem tuvojoties.

Albuma nosaukums "Sketches of Sleepless Nights" atspoguļo gan laiku, kad tika rakstītas dziesmas, gan maģisko diennakts tumšo daļu, par kuru stāsta albuma skaņdarbi. Tas ir kā ceļojums no krēslas līdz rītausmai, kad apstājas laiks un ir tikai mirklis.

“Šis albums ir “Carousel” pirmā pieredze, kopā komponējot mūziku, šis ir bijis radošs, spontāns un interesants process. Esam priecīgi par galarezultātu un vēlamies pateikties mūsu producentam Aleksandram Volkam, kurš ļoti palīdzēja un pilnībā iedziļinājās mūsu mūzikā, to iemūžinot ierakstā,” stāsta Sabīne Žuga.

“Carousel” atzīst, ka dalība starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā šā gada maijā sniegusi pamatīgu profesionālo pieredzi, kā arī iedvesmu radīt jaunu mūziku un uzrunāt arī starptautisku auditoriju.

Foto: Grupa “Carousel” Eirovīzijā.

Grupas sastāvā ir pieredzes bagāti mūziķi - dziedātāja Sabīne Žuga, ģitārists Mārcis Vasiļevskis, kontrabasists Staņislavs Judins un bundzinieks Mareks Logins.

Pēc žūrijas un skatītāju kopvērtējuma Latvijas pārstāvji "Carousel" ar dziesmu "That Night" otrajā pusfinālā ierindojās 15. vietā.

Tēmas

Nepalaid garām!

Uz augšu